Prasidėjo įdomumai: penktadienį euro vertė prieš JAV dolerį buvo nukritus iki 1,1278 lygio

2015-02-23
Vasario 20 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Penktadienį, euro vertė prieš JAV dolerį buvo nukritus net iki 1,1298 lygio (Bankai.lt grafikas)

Vasario 20 d. (penktadienį) euro vertė prieš JAV dolerį buvo nukritus net iki 1,1278 lygio, o kuomet ECB skelbė oficialų EUR/USD kursą jis buvo 1,1298. Į dienos pabaigą investuotojai įpylė šiek tiek optimizmo pliūpsnio ir euras atsitiesė iki 1,1395 lygio. Šiandien ryte euras prieš JAV dolerį išsilaiko tame pačiame lygyje.

Šiandien dieną Graikija privalės pateikti euro zonos institucijoms bei Tarptautiniam Valiutos Fondui parengtą reformų planą, kurį įvertinę šalies kreditoriai nuspręs dėl paramos pratęsimo, tiesa, vykdant pateiktą planą bus tikrinama kaip daromi proveržio žingsniai iki balandžio mėnesio pabaigos. Jei iki šio laikotarpio bus laikomasi plano, tai yra nemaža tikimybė, kad Graikijai ir toliau bus teikiama finansinė parama, kuri padeda šaliai užtikrinti finansinį stabilumą. Taigi prasidės bandomasis laikotarpis Graikijai, per kurį šalis turės įrodyti, kad yra verta likti euro zonos bloko valiutų sąjungoje.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų