Savaitės valiutų apžvalga. Praėjusią savaitę euro vertė prieš JAV dolerį nežymiai krito, o ateinančią savaitę visas dėmesys bus sutelktas į „Brexit” referendumą

2016-06-20
EUR/USD kursas
Per savaitę euro vertė prieš JAV dolerį nukrito nuo 1,1304 iki 1,1254 (Bankai.lt grafikas)

Euro vertė praėjusią visą savaitę krito prieš JAV dolerį, tik savaitės pabaigoje šiek tiek atsitiesė. Per praėjusią savaitę euras prieš JAV dolerį kilo nuo 1,1304 (birželio 10 d.) iki 1,1254 (birželio 17 d.). Pirmadienį ryte EUR/USD kursas šoko iki 1,1382 ir išlieka panašiame lygyje.

Šią savaitę visų rinkos dalyvių dėmesys koncentruosis į „Brexit“ referendumą. Naujausios apklausos, kuri buvo atlikta praėjusį penktadienį ir šeštadienį, o paskelbta vakar, duomenimis pasisakančiųjų „už“ Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos skaičius sumažėjo iki 42 proc., o „prieš“ – padidėjo iki 45 procentų. Investuotojai šią naujieną sutiko ypač palankiai – Azijoje akcijų kainos šovė aukštyn. Europos biržų indeksų ateities sandorių kainos 9.15 val. Lietuvos laiku kyla apie 3 procentus. Tuo tarpu auganti „Brent“ rūšies naftos kaina beveik visiškai priartėjo prie 50 JAV dolerių už barelį lygmens, o Didžiosios Britanijos svaras sterlingų brangsta ir euro (0,9 proc.), ir JAV dolerio (+1,6 proc.) atžvilgiu. Panašu, kad visą šią savaitę skelbiami ekonominiai rodikliai ir bendrovių naujienos bus šešėlyje, o rinkos dalyvių nuotaiką didžiąja dalimi nulems spekuliacijos dėl galimos „Brexit“ referendumo baigties.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutos skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2017 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų