Vakar daugelio šalių biržose prekyba nevyko, o euras nukrito iki 1,0978

2015-05-26
Gegužės 25 d. JAV dolerio ir euro valiutų kursas
Gegužės 25 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Pirmadienis eurą nusmukdino žemyn prieš JAV dolerį. Vakar euro ir JAV dolerio kursas buvo fiksuotas ties 1,0978. Šiandien euro vertė dar sumažėjo, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,0907.

Kai kuriose Europos biržose pirmadienį prekyba nevyko, savaitės pradžioje buvo tuščias ir ekonominių rodiklių kalendorius, todėl ne itin aktyvių investuotojų nuotaikoms didžiausios įtakos turėjo naujienos iš Graikijos. Skambių frazių nevengiantis Graikijos finansų ministras Janis Varufakis (Yanis Varoufakis) pirmadienį priminė, kad šalies vyriausybė nesutiks gydytis vaistais, kurie šalies ekonomiką silpnina labiau negu pati liga. Taigi, nors skirtingų suinteresuotųjų šalių buvo ne kartą pakomentuota, kad Graikijos ir tarptautinių kreditorių susitarimas turi būti pasiektas iki gegužės pabaigos, situacija iš esmės nesikeičia.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų