Vakar, ECB užfiksavo euro kursą prieš JAV dolerį ties 1,1346 lygiu

2015-02-26
Vasario 25 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Vasario 25 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Euro vertė ir toliau po truputį stiprėja, bet nežymiai. Vakar, kuomet ECB skelbė valiutų kursus, euras prieš JAV dolerį apsistojo ties 1,1346 lygiu. Šiandien ir toliau euro kursas stiprėja, matomai dėl vakarykščių FED'o sprendimų ir šiandien skelbiamo JAV infliacijos lygio.

Trečiadienį JAV FED‘o prezidentė pakartojo, kad kol kas yra rizikinga kelti bazinę šalies palūkanų normą, nes nėra užtikrintų ženklų, kad ekonomika savaime sugebės išlaikyti ekonominį augimą. Šiandien JAV paaiškės, kaip pasikeitė šalies infliacijos lygis.

Remiantis analitikų prognozėmis, mėnesinis infliacijos lygis turėtų dar labiau susitraukti ir pasiekti -0,6 proc. ribą, nuo prieš tai buvusios -0,4 proc. Tuo tarpu mėtinis sausio mėnesio infliacijos lygis persiris iš teigiamo 0,8 proc. į neigiamą -0,1 proc. Ši situacija tik parodo, kad infliacijos mažėjimas FED‘ui taps sunki našta, laviruojant tarp sprendimo kelti bazinę palūkanų normą ar palikti žemą, laukiant ekonomikos tvirtesnių augimo ženklų. 

Žiūrėkite detalų valiutų poros EUR/USD kurso grafiką.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų