Vakar EUR/USD kursas, kaip jau įprasta smuko toliau žemyn ir fiksuotas ties 1,0888 riba

2016-03-01
JAV dolerio kursas vasario 29 d.
Vasario 29 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė, kaip jau paskutiniu metu įprasta ir vėl krito prieš JAV dolerį. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,0888. Šiandien ryte euro vertė vėl kritimo kelyje, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,0867 (11:41 val.).

Euro zonos vartotojų kainų indeksas vasario mėnesį netikėtai susitraukė 0,2 proc. Tai reiškia, kad sausio mėnesį buvusią trapią 0,3 procento infliaciją pakeitė ekonomiką ypač neigiamai veikianti defliacija. Visa tai sustiprino rinkos dalyvių lūkesčius, kad jau sekančią savaitę įvyksiančiame posėdyje Europos Centrinis bankas ECB) imsis ryžtingų priemonių. Šias nuotaikas dar labiau sustiprino ECB valdybos nario Fransua Vilerojaus komentaras, kuriame jis pripažino, kad šiuo metu Europa yra defliacijos zonoje, ir kad ECB turės priimti atitinkamus sprendimus dėl adekvačių veiksmų įgyvendinimo. Šių įvykių fone euro kaina JAV dolerio atžvilgiu vakar smuko daugiau negu 0,5 proc..

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų