Vakar euras kilo iki 1,0772, o vėliau pašoko iki 1,0844. Savaitės pabaiga numatoma su optimistinėmis nuotaikomis euro atžvilgiu

2015-04-24
Balandžio 23 d. JAV dolerio valiutos kursas
Balandžio 23 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar, (ketvirtadienį) balandžio 23 d. euro vertė prieš JAV dolerį ir vėl pakilo iki 1,0772, o vėliau šoktelėjo net iki 1,0844. Šiandien ryte euro kursas šiek tiek nustojo kilti, bet išsilaiko gana aukštoje 1,0813 zonoje.

Didžiausią įtaką tam turėjo paskelbta informacija apie prastesnius nei tikėtasi JAV darbo rinkos bei gamybos sektoriaus rodiklius. Tai sumažino investuotojų optimistines nuotaikas, kad FED‘as imsis tam tikrų sprendimų balandžio 28-29 dienos vykstančiame posėdyje dėl bazinės palūkanų normos padidinimo.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų