Vakar euras prieš JAV dolerį kilo iki 1,1406, bet į dienos pabaigą nusileido iki 1,1323

2015-02-17
Vasario 16 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Vasario 16 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Pirmadienį, vasario 16 d. euro ir JAV dolerio kursas svyravo, dienos pradžioje rodė optimistinius ženklus ir ECB 15.15 val. paskelbus dienos kursą, jis buvo ties 1,1408 lygiu, bet po to kursas krito iki 1,1323.

Šiandien prekyba prasidėjo su nerimu, o EUR/USD kursas laikosi ties 1,1360 riba. Investuotojus neramina situacija, kad Graikijos valdžia nepriims euro zonos atstovų keliamų reikalavimų ir tokiu būdu šalį prives prie finansinio nestabilumo. Atmetinėjant pasiūlymus Graikija turi apsispręsti iki šio mėnesio pabaigos, kol yra siūloma finansinė parama.

Priešingu atveju šalis jau kitą mėnesį susidurtų su finansinių įsipareigojimų dengimo sunkumais ir naujai išrinkti politikai nesugebėtų net pradėti vykdyti savo populistinių rinkimų tikslų.

Šiuo metu pagrindinis investuotojų dėmesys ir toliau bus nukreiptas į euro zonos atstovų ir Graikijos derybas. O tai ir nulems tolimesnį euro kurso judėjimą į vieną arba kitą pusę.

EUR/USD valiutų poros kurso kitimo grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų