Vakar euro kursas fiksuotas ties 1,0579 riba. Baigiantis prekybos dienai kursas atšoko iki 1,0690, o šįryt net iki 1,0737 ribos

2015-04-16
Balandžio 15 d. EUR/USD grafikas
Balandžio 15 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar (trečiadienį, balandžio 15 d.) esant nestabiliai euro situacijai euro kursas šiek tiek pakilo, kuomet ECB skelbė euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo fiksuotas ties 1,0579 riba. O vakar dienos pabaigoje, euro kursas šoko iki 1,0690 ribos. Ir šįryt euro kursas išlaikė kilimą ir buvo pasiekęs net 1,0737 ribą.

Ankstyvą vakar dienos rytą buvo paskelbta, kad Vokietijos metinis infliacijos lygis liko stabilus ties 0,5 proc. Tą pačią dieną investuotojai atidžiai stebėjo ECB skelbiamą bazinę palūkanų normą bei vėliau ECB prezidento pasisakymą spaudos konferencijoje. Europos centrinis bankas staigmenų nepateikė investuotojams, pastarosioms išliekant be pokyčio. Taip pat posėdžio metu nebuvo pateiktas papildomas veiksmų planas, o tiesiog užsiminta, kad kiekybinis ekonomikos skatinimas padeda regiono ekonomikai. Vakar dieną EUR/USD valiutų kursas apsistojo ties 1,0620 lygiu, o šiandien pastarasis kursas stiebiasi ir laikosi ties 1,0690 riba.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų