Vakar euro kursas prieš JAV dolerį buvo fiksuotas ties 1,0578 riba

2015-03-12
Kovo 11 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Kovo 11 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar (kovo 11 d.) euro kursas prieš JAV dolerį judėjo užtikrintai žemyn, tuo metu, kai ECB fiksavo euro kursą prieš JAV dolerį, jo vertė buvo 1,0578. Šiandien ryte euro kursas šiek tiek atšoko ir laikosi ties 1,0620. Jeigu taip ir toliau, euro kursas prieš JAV dolerį peržengs morališkai sudėtingą 1 ribą, o tai tik pamažins optimistines nuotaikas euro atžvilgiu.

Šiandien paaiškėjo, kad Vokietijos infliacijos lygis vasario mėnesį išliko nepakitęs ties 0,1 proc. Tuo tarpu šiandien užsienio valiutų investuotojai dėmesį koncentruos į savaitinį bedarbių paraiškų skaičių. Tikimasi, kad šis rodiklis sumažės nuo savaitę prieš tai buvusių 320 tūkst. paraiškų iki 305 tūkst. Tai žinoma geras ženklas, investuotojams laukiant FED‘o bazinių palūkanų normų pakėlimo.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų