Vakar, euro kursas prieš JAV dolerį buvo nusiritęs iki didžiausių žemumų

2015-02-27
Vasario 26 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Vasario 26 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar, kai ECB skelbė EUR/USD kursą, jis dar laikėsi ties 1,1317 lygiu. Tačiau vėliau prasidėjo euro griūtis prieš JAV dolerį. EUR/USD kursas susitraukė net 1,5% ir siekė didžiausias žemumas per pastarąjį laikotarpį 1,1195. JAV sprendimai investuotojams suteikė labai daug optimizmo. Šiandien ryte JAV dolerio kursas prieš eurą išlieka stiprus ir laikosi ties 1,1215 riba.

Paskelbti JAV infliacijos duomenys parodė, kad mėnesinis infliacijos lygis krito iki -0,7 proc. (nuo -0,4 proc.), o metinis susitraukė kaip ir prognozės rodė nuo 0,8 proc. iki -0,1 proc., paliečiant 2009 metų pabaigoje buvusią ribą. Taip pat vakar dieną FED‘o atstovas (Bullard Williams) paskatino kalbas apie greitesnį šalies bazinių palūkanų normų pakėlimą, o tai sukėlė dar didesnes spekuliacijas, kurios momentiškaisustiprino JAV dolerio vertę prieš kitas pagrindines valiutas. Šiandien didesnis užsienio valiutų investuotojų dėmesys bus sukoncentruotas į Vokietijos infliacijos duomenis, prognozuojant, kad preliminari mėnesinė infliacijos norma šalyje pakils nuo -1,1 proc. iki 0,6 proc.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų