Vakar euro kursas prieš JAV dolerį sustiprėjo ir buvo fiksuotas ties 1,0613 riba

2015-03-13
Kovo 12 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Kovo 12 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Po ilgo kritimo žemyn, vakar euro kursas prieš JAV dolerį parodė atsigavimo ženklus ir fiksavo stiprėjimą. Tuo metu, kai ECB fiksavo euro kursą prieš JAV dolerį, jo vertė buvo 1,0613. Šiandien ryte euro kursas laikosi ties 1,0575 riba ir tvyrauja laukimo nuotaikos.

Pagrindinis veiksnys, lėmęs tokį JAV dolerio silpnėjimą prieš eurą, buvo paskelbti JAV ekonomikos aktyvumo rodikliai, kurie tam tikra prasme nutolino spekuliacijas, kad FED‘o bazinės palūkanų normos pakėlimas investuotojams yra tarsi pasiekiamas ranka.

Tikėtina, kad šiandien valiutų poros kursas aktyviau reaguos į informaciją iš konferencijos, kurioje susirinks Italijos, Graikijos, euro zonos bei kitų šalių finansų ministrai diskusijoms apie esamą ekonominę bei finansinę situaciją. Panašu, kad pagrindinė konferencijos pokalbių tema kryps į susidariusią situaciją Graikijoje.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų