Vakar euro vertė kilo iki 1,0875, šiandien ryte pasiekė jau ir 1,0930 ribą

2015-12-09
JAV dolerio kursas gruodžio 8 d.
Gruodžio 8 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį vėl truktelėjo į viršų. Kuomet ECB skelbė euro ir JAV dolerių valiutų kursą, jis buvo ties 1,0875. O šiandien ryte kopia toliau į viršų, o valiutų kursas yra ties 1,0930 riba.

Euras tvirtai laikosi po praėjusią savaitę paskelbtų nuosaikesnių, negu tikėjosi rinkos dalyviai, Europos centrinio banko (ECB) sprendimų. EUR/USD kursas vakar stiprėjo, o šįryt kinta aukščiau 1,09 JAV dolerio už eurą ribos. Saugia valiuta laikomos Japonijos jenos vertė JAV dolerio atžvilgiu taip pat išaugo.

Sumenkusi medžiagų ir energetikos sektoriuje veikiančių bendrovių akcijų kaina antradienį žemyn nutempė ir pagrindinių JAV akcijų indeksų vertę. Šįryt naftos kaina nežymiai atsitiesė, o JAV akcijų indeksų ateities sandoriai žada kilimą 0,3-0,5 procento. Pragiedrulių, tik santūresnių (0,1-0,2 proc.), laukiama ir Senojo žemyno akcijų rinkoje.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų