Vakar euro vertė pirmoje dienos pusėje stiprėjo iki 1,0990, o vakare euro vertė šiek tiek nusilpo

2015-12-16
JAV dolerio kursas gruodžio 15 d.
Gruodžio 15 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį stiprėjo iki pietų, o dienos pabaigoje vertė krito. Kuomet ECB skelbė euro ir JAV dolerių valiutų kursą, jis dar buvo ties 1,0990, o vakare nukrito iki 1,0932. Šiandien ryte euro vertė išsilaiko tame pačiame lygyje, o valiutų kursas yra ties 1,0932 riba (11:11 val.).

Be FED‘o bazinių palūkanų normų skelbimo, šiandien tarp svarbesnių ekonominių rodiklių yra euro zonos infliacijos duomenys. Analitikai prognozuoja, kad lapkričio mėnesio duomenimis, metinis kainų lygis regione išlaikys ties +0,9 proc., tačiau mėnesinis pokytis turėtų būti neigiamas, jam krentant nuo +0,1 proc. iki -0,2 proc. Jeigu pasitvirtintų neigiamas mėnesinis pokytis ar jis dar labiau pagilėtų, tai, tikėtina, būtų nepriimtina situacija ECB, kuris galimai pradėtų agresyvesnes kalbas apie euro zonos didesnį ekonomikos skatinimą. O tai turėtų neigiamos įtakos euro vertei prieš JAV dolerį.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų