Vakar euro vertė prieš JAV dolerį augo iki 1,0952

2015-12-23
JAV dolerio kursas gruodžio 22 d.
Gruodžio 22 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį stiprėjo, o kai ECB fiksavo euro ir JAV dolerių valiutų kursą, jis buvo ties 1,0952. Šiandien ryte euro vertė nežymiai silpnėja, o valiutų kursas sukiojasi ties 1,0925 riba.

Reziumuojant svarbiausią pastarojo laikotarpio įvykį - JAV bazinės palūkanų normos buvo padidintos, tačiau tai didesnio teigiamo efekto JAV doleriui nedavė prieš eurą. O šiuo metu investuotojai dairosi, kokios pozicijos laikysis FED‘as kito susirinkimo metu ir koks nuosaikus palūkanų normos didinimas bus paskelbtas. Šiuo metu investuotojai su 46,1 proc. tikimybe mano, kad bazinės palūkanų normos bus pakeistos 2016 metų kovo mėnesį.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų