Vakar euro vertė prieš JAV dolerį kilo iki 1,0837

2016-01-27
JAV dolerio kursas sausio 26 d.
Sausio 26 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį stiprėjo. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio valiutų poros kursą, jis buvo ties 1,0837. Šiandien ryte euro vertė šiek tiek kyla, o valiutų kursas (11:05 val.) yra ties 1,0870.

Šiuo metu investuotojai stebi FED‘o narių pasisakymus. Dauguma investuotojų tikisi, kad bankas neskubės šiuo metu kelti bazinę palūkanų normą, o remiantis FED‘o fondų ateities sandorių tikimybę, kad bazinę palūkanų norma bus pakelta šį mėnesį siekia 0,0 proc. tikimybę, kad šis rodiklis bus keliamas kovo mėnesį, tikimybė sudaro 25,0 proc., o kiek didesnė tikimybė, viršijanti 50 proc., yra rugsėjo mėnesį ir sudaro 53,4 proc. Šiandien 21:00 val. bus paskelbta JAV bazinės palūkanų norma, prognozuojant, kad ji išliks stabili ties 0,5 proc. Tačiau vėliau investuotojams bus įdomi FED‘o nuomonė dėl šalies ekonomikos, matant žemiausią nedarbo lygį nuo pat 2007 metų, tačiau infliacijai neįgaunant užtikrinto augimo.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų