Vakar euro vertė prieš JAV dolerį kilo iki 1,0983

2015-12-15

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį ir toliau stiprėjo. Kuomet ECB skelbė euro ir JAV dolerių valiutų kursą, jis dar buvo ties 1,0983. Šiandien ryte euro vertė ir toliau stipri, o valiutų kursas yra ties 1,1016 riba (11:30 val.).

Investuotojai kitapus Atlanto vakar kiek atsikvėpė. Nors rinkos dalyvių ir ekonomistų tikėjimas, kad jau rytoj JAV centrinis bankas priims sprendimą kelti palūkanų normą, nesvyruoja, dėmesys, kaip ne kartą bandė pabrėžti Federalinės rezervų sistemos (FED) vadovai, krypsta į tolesnį pinigų politikos normalizavimo kelią. Tvirtai laikosi ir po Europos centrinio banko posėdžio gruodžio 3-iąją įgytų pozicijų neapleidžia euras – EUR/USD kursas (+4,4 proc. nuo mėnesio pradžios) šįryt kinta arti 1,105 JAV dolerio už eurą ribos. Kita vertus, FED skaičiuojamas JAV dolerio vertę visų pagrindinių JAV užsienio prekybos partnerių valiutų atžvilgiu nustatantis indeksas nuo metų pradžios sustiprėjęs daugiau negu 10 procentų. Neliks nepastebėta ir šiandien skelbtina informacija apie JAV vartojimo kainų pokyčius – prognozuojama, kad lapkritį kainos nekito, o palyginti su tuo pat laikotarpiu pernai ūgtelėjo 0,4 procento.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų