Vakar euro vertė prieš JAV dolerį kilo iki 1,1241, o dienos pabaigoje nukrito iki 1,1178

2015-09-25
JAV dolerio kursas rugsėjo 24 d.
Rugsėjo 24 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar, euro vertė vėl šiek tiek stiebėsi viršun prieš JAV dolerį. Kuomet ECB skelbė euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,1241, o vakarop nukrito iki 1,1178. Šiandien euro vertė ir vėl buksuoja prieš JAV dolerį, o valiutų kursas šiuo metu (15:12 val. Lietuvos laiku) yra ties 1,1154 riba.

Vakar Masačiusetse pranešimą tema „Infliacijos dinamika ir pinigų politika“ skaičiusi Federalinės rezervų sistemos (FED) vadovė Dženet Jelen (Janet Yellen) pakartojo, kad centriniam bankui suteikto dvigubo mandato tikslai (pilnas užimtumas ir kainų stabilumas) dar nėra įgyvendinti visiškai, tačiau ekonominėms sąlygoms toliau gerėjant pinigų politikos griežtinimas išlieka tikėtinas iki šių metų pabaigos. Investuotojams sunerimus, pagrindiniai JAV akcijų indeksai smuktelėjo (S&P 500 -0,34 proc., DOW JONES -0,48 proc., NASDAQ -0,38 proc.), JAV iždo obligacijos atpigo (10 metų trukmės obligacijų pajamingumas šįryt siekia 2,1409 proc.), o EUR/USD kursas, kopęs aukštyn dienos metu, vakarop kryptį ryžtingai pakeitė.

Taip pat svarbu.

Vokietijos susisiekimo ministras ketvirtadienį patvirtino, kad šalies automobilių gamintoja „Volkswagen“ (+0,58 proc.) klastojo taršos tyrimų rezultatus ne tik JAV, bet ir Europoje, be to, ruošiamasi atsitiktinės atrankos būdu patikrinti ir kitas automobilius gaminančias bendroves. Vertinama, ar skandalas vienoje iš svarbiausių Vokietijos ūkio šakų gali apriboti šalies ekonomikos plėtrą, o kartu ir sulėtinti visos euro zonos atsigavimą. Vakar IFO tyrimų institutas paskelbė, kad rugsėjį Vokietijos verslo klimato rodiklis kilstelėjo iki 108,5 punkto (laukta 107,9 punkto), tačiau pozityvios makroekonominės informacijos nepakako investuotojų rizikos mažinimo nuotaikoms išsklaidyti

Euro ir JAV dolerio valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų