Vakar euro vertė prieš JAV dolerį šoktelėjo iki 1,0868

2016-01-08
JAV dolerio kursas sausio 7 d.
Sausio 7 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį šoktelėjo smarkiai į viršų, o kai ECB fiksavo euro ir JAV dolerio valiutų poros kursą, jis buvo ties 1,0868, o dienos pabaigoje dar pakilo iki 1,0920. Šiandien ryte euro vertė šiek tiek krenta, o valiutų kursas šiuo metu (11:40 val.) yra ties 1,0876.

Ketvirtadienį paskelbta euro zonos makroekonominė informacija pateikė nevienareikšmių išvadų. Nedarbo lygis regione, nors pokyčių nebuvo laukta, lapkritį dar susitraukė ir siekė 10,5 procento. Kita vertus, mažmeninės prekybos apyvarta lapkritį netikėtai smuktelėjo 0,3 proc., nors buvo laukta ūgtelėjimo 0,2 proc.. Su lūkesčiais prasilenkė ir šį rytą pasirodę Vokietijos duomenys – pramonės produkcijos mastas didžiausioje euro zonos ekonomikoje lapkritį sumenko 0,3 proc.. Šiandien, stabilizavusis situacijai Kinijos akcijų rinkoje, rinkos dalyvių dėmesio teks ir JAV darbo rinkos rodikliams. Prognozuojama, kad gruodį JAV sukurta 200 tūkst. naujų darbo vietų, nedarbas išliko 5 proc., o vidutinio valandos darbo užmokesčio metinis augimo tempas pagreitėjo iki 2,7 proc.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų