Vakar euro vertė stiprėjo prieš JAV dolerį apsistojant ties 1,0815 (ECB), ties 1,0848 (dienos pabaigoje)

2016-01-26
JAV dolerio kursas sausio 25 d.
Sausio 25 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį neženkliai, bet stiprėjo. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio valiutų poros kursą, jis buvo ties 1,0815. Šiandien ryte euro vertė yra panašiame lygyje, o valiutų kursas (11:52 val.) yra ties 1,0843.

Šiandien į posėdį dėl pinigų politikos renkasi Federalinės rezervų sistemos atvirosios rinkos komitetas (angl. FOMC). Nuo paskutinio FOMC susirinkimo gruodžio viduryje S&P 500 akcijų indekso vertė sumenko 8 proc., nafta atpigo 15 proc., o JAV dolerio tarptautinę vertę nustatantis indeksas „U.S. Dollar Index“ kilstelėjo beveik 2 procentais. Tiesa, euras JAV dolerio atžvilgiu laikosi tvirtai net po vakarykštės Europos centrinio banko (ECB) vadovo Marijaus Dragio kalbos, kurioje jis akcentavo kainų stabilumo tikslą ir tai, kad, tik jo siekdamas visomis įmanomomis priemonėmis, ECB gali išsaugoti savo patikimumą.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų