Vakar ir šiandien ryte euro ir JAV dolerio valiutų kursas atrodo lyg linksmieji kalneliai - tai kyla, tai leidžiasi

2015-03-19
Kovo 18 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Kovo 18 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Trečiadienį (kovo 18 d.) euro kursas prieš JAV dolerį pateikė staigmenų - tai kilo aukštyn, tai leidosi žemyn. Kuomet vakar ECB fiksavo euro ir JAV dolerio valiutų kursą, jis buvo ties 1,0592 riba, o tai yra žemesnė euro vertė nei buvo antradienį. Vėliau, besibaigiant prekybos dienai kursas šoktelėjo iki 1,0900 ribos. Šiandien ryte euro kursas prieš JAV dolerį susilpnėjo ir laikosi ties 1,0653 riba.

Vakar dieną paaiškėjo, kad FED‘o bazinės palūkanų normos išliko nepakeistos, o jų numatoma kėlimo pradžia liko paslaptyje. Tokia situacija lėmė, aktyvesnę prekybą EUR/USD valiutų pora, o euro vertė stiprėjo prieš JAV dolerį. Šiandien susitiks Graikijos ir euro zonos finansų ministrai aptarti esama Graikijos finansinę situaciją bei priemones, kurių šalis turi imtis, užtikrinant stabilumą bei tęstinį paramos gavimą. Taigi pagrindinis užsienio valiutų investuotojų dėmesys bus būtent nukreiptas į šį susitikimą, stebint kiek šalis gali dar susiveržti diržus prieš piliečius.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų