Vakar Japonijos jena ir Šveicarijos frankas brango, o euro vertė prieš JAV dolerį išliko panašiame lygyje 1,1146

2015-09-08
JAV dolerio kursas Rugsėjo 7 d.
Rugsėjo 7 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Euro vertė prieš JAV dolerį vakar beveik nepakito. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,1146. Šiandien euro vertė išlieka panašiame vakar vakaro lygyje, o valiutų kursas šiuo metu (12:55 val. Lietuvos laiku) yra ties 1,1159 riba.

Iki JAV Federalinės rezervų sistemos (FED) atvirosios rinkos komiteto (FOMC) posėdžio likus tik kiek daugiau negu savaitei, JAV doleris prastokas naujienas iš Azijos sutiko neramiai. Investuotojams ieškant saugios užuovėjos, JAV dolerio atžvilgiu vėl pabrango Japonijos jena ir Šveicarijos frankas.

Šiandien ekonominių rodiklių kalendoriuje – informacija iš euro zonos. Prognozuojama, kad antrąjį ketvirtį regiono ekonomika ūgtelėjo 0,3 proc., o palyginti su tuo pat laikotarpiu pernai – 1,2 procento. Europos centrinio banko vertinimu, euro zonos BVP šiais metais augs 1,4 procento.

Nauja Kinijos užsienio prekybos informacija sustiprino lūkesčius dėl papildomų ekonomikos skatinimo priemonių būtinybės. Šįryt paskelbta, kad Kinijos eksportas rugpjūtį (palyginti su tuo pat laikotarpiu pernai) smuko kiek mažiau, negu laukta (-5,5 proc.), tačiau importas susitraukė smarkiai viršydamas prognozes (-13,8 proc.). Vertinama, kad šiais metais Kinijos eksportas augs 2 proc., o importo mastas sumažės 10 procentų, tačiau abejojama, ar oficialūs planai bus įgyvendinti. Susirūpinimo dėl Kinijos ūkio stabilumo nesumažino ir pirmadienį paskelbta informacija apie šalies užsienio valiutos atsargas, kurios rugpjūtį, Kinijos centriniam bankui siekiant suvaldyti juanio nuvertėjimą, susitraukė beveik 94 mlrd. JAV dolerių.

Euro ir JAV dolerio valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų