Vakar JAV doleris stiprėjo, o euras silpnėjo iki 1,1180

2016-02-16
JAV dolerio kursas vasario 15 d.
Vasario 15 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas 1,1180 (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė krito, o JAV doleris stiprėjo. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,1180. Šiandien, rytinėje valiutų prekybos dalyje matome, kad valiutų poros kursas yra panašiame lygyje ties 1,1172 (12:02 val.).

Nors vakar JAV prekyba akcijomis nevyko dėl minimos prezidento dienos, tačiau teigiamos praėjusios savaitės naujienos JAV atžvilgiu dar buvo jaučiamos ir EUR/USD valiutų poros kurso atžvilgiu - nuo penktadienio stiprėjusi JAV dolerio vertė, kilo ir pirmadienį. Šiandien sulauksime jau daugiau veiksmo valiutų prekyboje, tad rytoj apžvelgsime EUR/USD šiandienos pokyčius.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų