Valiutos.com - naujas portalas ir patogus įrankis norint apskaičiuoti bei palyginti valiutų kursus bankuose

2016-03-03
Valiutos.com
Startavo naujas valiutų kursų skaičiuoklių ir palyginimo portalas Valiutos.com (nuotr. Valiutos.com)

Startavo naujas valiutų portalas Valiutos.com. Naudodamiesi Valiutos.com sukurtais valiutų apskaičiavimo ir palyginimo įrankiais sužinosite, kuriame banke ar valiutų keitykloje šiuo metu yra palankiausi valiutų kursai.

Portale pateikiami oficialūs valiutų kursai, kuriuos kiekvieną darbo dieną skelbia Europos centrinis bankas ir Lietuvos bankas. Pateikiami 91 skirtingų valiutų kursai, kuriuos galite ne tik lyginti bendrose valiutų kursų lentelėse, tačiau ir apskaičiuoti. Interaktyvi valiutų skaičiuoklė leidžia apskaičiuoti visų 91 šalių oficialius valiutų kursus bei juos palyginti. Taip pat į skaičiuoklę galima pridėti neribotą valiutų skaičių vienu metu, kur įvedus vienos pasirinktos valiutos sumą pamatysite kitų esančių skaičiuoklėje valiutų reikšmes.

Pavyzdžiui, į valiutų skaičiuoklę pridedate šias valiutas: eurą, JAV dolerį, Anglijos svarą, Lenkijos zlotą, Rusijos rublį, Japonijos jeną. Skaičiuoklėje matote 6 valiutas ir norite žinoti kiek yra verti 100 eurų likusių valiutų atžvilgiu. Tuomet skaičiuoklėje, į eurų laukelį vedate 100 ir iš karto matote kiek verti 100 eurų šių valiutų atžvilgiu: JAV doleris, Anglijos svaras, Lenkijos zlotas, Rusijos rublis, Japonijos jenos.

Valiutos.com portale taip pat galite palyginti, kuriame banke ar valiutų keitykloje išsikeisite norimą valiutą. Tam padaryti yra keli būdai naudojant Valiutos.com įrankius:

  1. Bendroje valiutų kursų lentelėje reikia pasirinkti norimą valiutą ir spausti mygtuką „Palyginti bankuose”, taip iš karto matysite nuo geriausio iki blogiausio kurso siūlančius surūšiuotus bankus ir valiutų keityklas (pagal pirkimo ir pardavimo kursus). Žinodami kuriame banke siūlomas geriausias valiutų kursas, galėsite eiti keisti valiutą ir taip sutaupyti pinigų;
  2. Norėdami matyti konkrečias sumas, kiek sutaupytumėte keisdami konkrečią sumą, galite pasinaudoti valiutų skaičiuoklėmis perkant valiutą arba parduodant valiutą. Valiutų skaičiuoklės skiltyje Valiutos.com portale Jums tereikia pasirinkti norite pirkti ar parduoti valiutą. Pasirinkus norimą veiksmą, įvedate sumą ir pasirenkate kurią valiutą norite pirkti ar parduoti. Viskas! Apačioje matote už kokią sumą bankas nupirks ar parduos Jūsų norimą valiutą. Sąrašas bus surūšiuotas pagal geriausią kursą siūlančius bankus ar valiutų keityklas grynais ir negrynais pinigais.

Norėdami detaliau sužinoti apie Jūsų norimos ar sekamos valiutos pokyčius yra pateikiamas interaktyvus valiutos kitimo grafikas, kuris leidžia susipažinti ir su istoriniais valiutos kitimo duomenimis. 91 valiutos kursai Jums pateikiami itin aiškiai ir paprastai.

Valiutos.com portale pateikiami ir tarpusavyje lyginami valiutų kursai:

  • šių bankų: SEB, Swedbank, DNB, Nordea, Danske bank, Medicinos bankas, Šiaulių bankas, Citadele, Meridian Trade bank;
  • elektroninių pinigų įstaigų: Paysera;
  • valiutų keityklų: Currexprime.
Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų