Valiutų rinkose vyrauja svarbių naujienų laukimo nuotaikos, o vakar euro vertė prieš JAV dolerį beveik nepakito

2015-12-02
JAV dolerio kursas gruodžio 1 d.
Gruodžio 1 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį šiek tiek sustiprėjo. Kuomet ECB skelbė euro ir JAV dolerių valiutų kursą, jis buvo ties 1,0600. Šiandien pirmoje dienos pusėje euro vertė beveik nesikeičia, o valiutų kursas sukiojasi ties 1,0597 riba.

JAV ir Europos investuotojų nuotaikos išsiskyrė – senajame žemyne aktyvesni buvo pardavėjai. Jau rytoj ECB turėtų paskelbti apie naujas euro zonos ekonomikos skatinimo priemones, o penktadienį sulauksime svarbių JAV darbo rinkos duomenų.

Pastebimai sumažėjusios palūkanų apsikeitimo sandorių eurais palūkanos, pingantis euras ir mažėjantis valstybinių obligacijų pelningumas puikiai atspindi didelius rinkos lūkesčius. ECB ketvirtsadienį turėtų paskelbti stiprų ekonomikos skatinimo paketą, o penktadienį pasirodysiantys JAV darbo rinkos duomenys tik patvirtinti, kad gruodžio viduryje po 10 metų pertraukos FED pradės bazinių palūkanų normų kėlimo ciklą. Įprastai prieš tokios svarbos įvykius investuotojai jau iš anksto yra priėmę esminius sprendimus ir yra linkę susilaikyti nuo ryžtingų veiksmų, todėl šiandien ir rytoj iki ECB sprendimo, laukiame pasyvesnės prekybos. Šįryt Azijos rinkose vyrauja nuosaikiai optimistinės nuotaikos.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų