Euro ir D. Britanijos svaro valiutų skaičiuoklė

Svaro skaičiuoklė - svarai į eurus, eurai į svarus. Euro ir D. Britanijos svaro valiutų skaičiuoklė naudinga tuomet, kai norite pagal Europos Centrinio Banko naujausius valiutų kursus apskaičiuoti kokia yra Eurų vertė D. Britanijos svaro atžvilgiu arba D. Britanijos svarų vertė Euro atžvilgiu. Ši svarai į eurus ir eurai į svarus skaičiuoklė pateikia tikslius rezultatus akimirksniu. Tiesiog įveskite į D. Britanijos svaro arba Euro laukelį norimą valiutos sumą ir iš karto kitame laukelį matysite konvertuotos valiutos reikšmę. Norėdami sužinoti kur už geriausią kursą nusipirksite arba parduosite svarus už eurus - rinkitės skaičiuoklės punktus "Noriu pirkti" arba "Noriu parduoti".

Svaro kursas
Sužinokite koks yra šiuo metu svaro kursas. Analizuokite svaro kursą, jo istoriją, svaro kurso kitimo grafikus.
Įveskite konvertuojamą sumą pasirinktos valiutos laukelyje:
EUR
EUR
GBP
GBP
Pridėti naują valiutą į skaičiuoklę:
Pasirinkite valiutą iš žemiau esančio sąrašo, kurią norite naudoti skaičiuoklėje. Pašalinti iš sąrašo galėsite spustelėję šalia valiutos esančią ikonėlę.
Duomenys atnaujinti 2018.09.22 17:49:39
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų