Euro ir Rusijos rublio valiutų skaičiuoklė

Rublio skaičiuoklė - rubliai į eurus, eurai į rublius. Euro ir Rusijos rublio valiutų skaičiuoklė naudinga tuomet, kai norite pagal Europos Centrinio Banko naujausius valiutų kursus apskaičiuoti kokia yra Eurų vertė Rusijos rublio atžvilgiu arba Rusijos rublių vertė Euro atžvilgiu. Ši rubliai į eurus ir eurai į rublius valiutų skaičiuoklė pateikia tikslius rezultatus akimirksniu. Tiesiog įveskite į Rusijos rublio arba Euro laukelį norimą valiutos sumą ir iš karto kitame laukelį matysite konvertuotos valiutos reikšmę. Taip pat, ši skaičiuoklė turi skiltis „Noriu pirkti” ir „Noriu parduoti”, kuriomis naudojantis sužinosite geriausius kursus bankuose ir valiutų keityklose keičiant rublius į eurus. Tiesiog žinant, kur geriausias rublio kursas, Jūs galite sutaupyti.

Rublio kursas
Sužinokite koks yra šiuo metu rublio kursas. Analizuokite rublio kursą, jo istoriją, rublio kurso kitimo grafikus.
Įveskite konvertuojamą sumą pasirinktos valiutos laukelyje:
EUR
EUR
RUB
RUB
Pridėti naują valiutą į skaičiuoklę:
Pasirinkite valiutą iš žemiau esančio sąrašo, kurią norite naudoti skaičiuoklėje. Pašalinti iš sąrašo galėsite spustelėję šalia valiutos esančią ikonėlę.
Duomenys atnaujinti 2018.09.25 18:07:43
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų