Euro ir JAV dolerio valiutų skaičiuoklė

Dolerio skaičiuoklė - doleriai į eurus, eurai į dolerius. Euro ir JAV dolerio valiutų skaičiuoklė apskaičiuoja pagal tai, kokie yra tuo metu nustatyti oficialūs Europos Centrinio Banko naujausi valiutų kursai. Apskaičiuosite kokia yra eurų vertė JAV dolerio atžvilgiu arba JAV dolerių vertė euro atžvilgiu. Ši doleriai į eurus ir eurai į dolerius valiutų skaičiuoklė pateikia tikslius rezultatus akimirksniu. Tiesiog įveskite į JAV dolerio arba euro laukelį norimą valiutos sumą ir iš karto kitame laukelį matysite konvertuotos valiutos reikšmę. Kitos labai naudingos dolerio skaičiuoklės skiltys yra „Noriu pirkti” ir „Noriu parduoti”, kadangi čia galite sužinoti kuriame banke ar valiutų keitykloje yra siūlomas geriausias dolerio kursas. Konvertuojant dolerius į eurus ir pasinaudodami šiomis skaičiuoklėmis, galite sutaupyti nemažai pinigų, tad tai yra tikrai naudinga. Tiesiog tereikia pasitikrinti kur geriausias dolerio kursas, taip išsikeisite dolerius į eurus sutaupydami.

Dolerio kursas
Analizuokite JAV dolerio kursą, istorinius duomenis, grafikus.
Įveskite konvertuojamą sumą pasirinktos valiutos laukelyje:
EUR
EUR
USD
USD
Pridėti naują valiutą į skaičiuoklę:
Pasirinkite valiutą iš žemiau esančio sąrašo, kurią norite naudoti skaičiuoklėje. Pašalinti iš sąrašo galėsite spustelėję šalia valiutos esančią ikonėlę.
Duomenys atnaujinti 2018.09.25 17:49:49
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų