DNB bankas

DNB bankas logotipas

DNB bankas yra trečias pagal valdomą turtą Lietuvoje veikiantis bankas. Priklauso Norvegijos finansų grupei DNB, kuri teikia paslaugas devyniolikoje pasaulio šalių. DNB aprėpia labai didelį bankinių paslaugų spektrą bei pats bankas deklaruoja, jog jų aptarnavimo kokybė viena geriausių tarp Lietuvos bankų. Bankas Lietuvoje turi daugiau nei 800 tūkst. fizinių ir juridinių klientų, o taip pat turi vieną didžiausių aptarnavimo skyrių bei bankomatų tinklą. Šis bankas prieš tai vadinosi DnB NORD, tačiau 2011 metais visi grupės bankai pradėjo veikti po vienu nauju vardu DNB.

DNB

100 proc. AB DNB banko akcijų priklauso didžiausiai Norvegijos finansinių paslaugų grupei DNB AS, kurios 34 proc. akcijų valdo Norvegijos vyriausybė. Tai antras Šiaurės šalyse ir 20-as Europoje pagal rinkos kapitalizacija.

AB DNB banko grupę Lietuvoje sudaro – AB DNB bankas, jo patronuojamos bendrovės: UAB DNB investicijų valdymas, AB DNB lizingas, UAB DNB būstas, UAB Industrius, UAB Intractus bei jos patronuojama bendrovė UAB Gėlužės projektai.

DNB banko organizacinė struktūra

Kviečiame susipažinti su DNB banko organizacine struktūra ir sužinoti kaip yra valdomas bankas. Kokie skyriai banke veikia ir kam jie yra pavaldūs.

DNB organizacinė struktūra

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų