SEB bankas

SEB bankas logotipas

2000 metais SEB grupė įsigijo 1990 metais Lietuvoje įsteigtą AB „Vilniaus bankas” ir buvo pervadintas į „SEB Vilniaus bankas”. 2008 metais švedų bankas iš pavadinimo visiškai panaikino sąsają su Vilniaus banku ir banko pavadinimas tapo SEB. Šiuo metu tai yra vienas didžiausių ir kokybiškiausių Lietuvoje veikiančių bankų, kuris teikia visas bankines paslaugas, yra modernus diegdamas naujausias IT technologijas savo klientams. Dažniausiai su SEB banku siejami asmenys žiniasklaidoje yra: Raimondas Kvedaras (Valdybos pirmininkas, prezidentas), Gitanas Nausėda (buvęs vyriausias ekonomistas, prezidento patarėjas, o nuo 2019 m. Lietuvos Respublikos prezidentas).

SEB bankas priklauso SEB grupei, kuri taip pat vienija šias Lietuvoje veikiančias įmones: SEB bankas, investicijų valdymo bendrovė „SEB investicijų valdymas“, gyvybės draudimo bendrovė „SEB gyvybės draudimas“, rizikos kapitalo bendrovė „SEB Venture Capital“ ir nekilnojamojo turto valdymo bendrovė „Litectus“. SEB grupė Vilniuje taip pat yra įkūrusi paslaugų teikimo centrą („Skandinaviska Enskilda Banken AB“ Vilniaus filialas), teikiantį pagalbos verslui paslaugas (atlieka operacijas, teikia IT, personalo administravimo ir finansų apskaitos paslaugas) SEB grupei — jos antrinėms įmonėms ir padaliniams dvidešimtyje pasaulio šalių.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų