Šiaulių bankas

Šiaulių bankas logotipas

Šiaulių bankas buvo įkurtas 1992 metais Šiauliuose, tačiau per daugiau nei 20 metų veiklą išsiplėtė ir šiuo metu bankas teikia savo paslaugas daugelyje Lietuvos miestų. Ilgą laiką bankas buvo minimas kaip smulkiojo ir vidutinio verslo bankas, tačiau situacija pasikeitė kuomet 2013 metais bankrutavo Ūkio bankas ir Šiaulių bankas perėmė didžiąją dalį turto, įsipareigojimų ir klientų. Nuo tada pastebimos banko transformacijos į privačių ir verslo klientų banką, kuris teikia didelį spektrą bankinių paslaugų. Pagrindinis banko akcininikas yra Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas.

Šiaulių banko akcijomis yra prekiaujama NASDAQ Baltijos rinkoje, jos yra Baltijos Oficialiajame prekybos sąraše. Į viešąją apyvartą yra išleista 293 220 000 vnt. paprastųjų vardinių 0,29 EUR nominalios vertės akcijų. Akcijų suteikiamų balsų skaičius 293 220 000. Bendra išleistų akcijų nominali vertė - 85 033 800 EUR.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų