Europos teismas nusprendė grąžinti pinigus obligacijas Snore praradusiems klientams

Sveiki. Skaičiau, kad Europos teismas nusprendė grąžinti pinigus obligacijas Snore praradusiems klientams. Kur reikėtų kreiptis?

Rimas
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimai, dėkui už klausimą. Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (ESTT) nusprendė, kad neužregistruotų „Snoro“ akcijų emisijos bei neišleistų „Snoro“ obligacijų pirkėjai turi teisę gauti draudimo išmokas. ESTT sprendimu, gyventojams, kurie mokėjo lėšas už neišleistas „Snoro“ akcijas bei obligacijas, gali būti taikoma tiek Europos Sąjungos (ES) direktyva dėl investicijų, tiek direktyva dėl indėlių apsaugos.

Tai reiškia, kad dėl prarastų lėšų besibylinėję gyventojai galės gauti iki 100 tūkst. eurų (pagal indėlių draudimo sistemą) arba iki 22 tūkst. eurų (kaip investuotojai) draudimo išmokas, priklausomai nuo to, kokius ieškinius yra pradėję.

Į Europos Sąjungos Teisingumo Teismą kreipėsi Lietuvos Aukščiausiasis teismas, kuris ir priims sprendimą dėl draudimo išmokos išmokėjimo, todėl nieko papildomai daryti nereikia. Apie teismo sprendimą ir tai, kad pradėtos mokėti išmokos, informuosime.

LAT posėdis vyks birželio 6 d., tuomet paaiškės daugiau informacijos dėl draudimo išmokų. Kolkas reikia laukti.

+9Buvo naudinga
Rimas

Bet skaiciau kad galimai bus grazinti indeliai uz obligacijas tik tiems kurie bilinejosi, o kurie nesibilinejo tiems nebus. Ar tai tiesa?

+6Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimai, kol kas aišku tai, kad draudimo išmokas turėtų gauti tie, kas buvo pradėję ieškinius. Toliau reikia sekti informaciją.

+11Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų