Indėlio atsiėmimas

Indėlio atsiėmimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „indėlio atsiėmimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kazimieras

Kokiu tel. Nr paskambinti į Klaipėdos Luminor DNB banką konsultacijai, kaip atsiimti terminuotą indėlį. Buvo rimtas bankas, o dabar net paskambinti nėra kur, tarsi karo metu. Pinigus tikiuosi atgauti. Bėda tik kaip.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kazimierai, dėkui už klausimą. Deja, bet nėra tiesioginio kontakto su konkrečiais Luminor banko skyriais, reikia skambinti bendruoju numeriu +370 5 239 3044 ir teirautis. Per paskutinius metu Luminor uždarė 20 skyrių, tad aptarnavimas šiek tiek tikėtina, kad suprastėjo.

+4Buvo naudinga
Lina

Laba diena, Kredito unijoje ,,Savas rūpestis'' , Krymo g. 28, Šiauliai 2013 08 22 d. esu padėjus 2500 litų indėlį. Norėčiau atsiimti, bet telefonu niekas neatsiliepia. Ar ši unija reorganizavosi? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Ši unija keitė du kartus pavadinimus ir paskutinis jos pavadinimas buvo „Baltija”. Ši unija bankrutavo 2017 m. spalio mėn. Todėl Jums priklauso draudimo išmoka 2500 lt (724 EUR). Kreipkitės į Šiaulių banką dėl išmokos gavimo, tai galite padaryti iki 2022 m. spalio mėn. Jeigu kiltų daugiau klausimų, susisiekite su VŠĮ Indėlių ir investicijų draudimas.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų