Šeimos kredito unija

Šeimos kredito unija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Šeimos kredito unija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Veronika

Laba diena, Radau "Unijų indėlių reitingai" skiltį. Norėčiau sužinoti Šeimos kredito unijos rodiklius už paskutinius metus, kadangi rūšiavimas pagal metus ar ketvirtis neveikia (pasirenkant kitus metus, rodikliai nesikeičia). Tad norėčiau sužinoti kokia yra Šeimos kredito unijos finansinė situacija, ar ji yra stabili ir ar nėra rizikos šiuo metu atidaryti indėlį joje. Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Valius

Ar gali kaunietis padėti indėlį (tapti KU nariu) į KU Vilniuje? Jei taip, tai į kokias?

Atsakyti
Teisininkė
Lietuvos centrinė kredito unija

Kauno miesto gyventojas gali tapti Vilniaus mieste esančios kredito unijos nariu, jei dirba ir/arba mokosi Vilniaus m. savivaldybės arba su šia savivaldybe besiribojančių savivaldybių teritorijose. Dėl konkrečių narystės kriterijų reikėtų kreiptis į vieną iš šių kredito unijų:

  • Vilniaus regiono kredito unija www.vrku.lt, tel.: (85) 250 26 77, el. paštas: info@vrku.lt
  • Pareigūnų kredito unija www.pareigunuunija.lt , tel.: (8 5) 260 89 34, el. paštas unija@pareigunai.lt
  • Grigiškių kredito unija http://grigiskiuunija.lku.lt/, tel.: (8 5) 243 2315, el. paštas gku@lku.lt
  • Šeimos kredito unija http://www.unija.lt/lt, Tel. (85) 213 8063, el. paštas info@unija.lt
+9Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų