Dnb bankas

Dnb bankas. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „dnb bankas“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

2017-11-03
Valentinas apie
DNB

Jau tris menesius siuncia man kortele skambinau menesi atgal sake atsius bet jos tap ir neatsiunte. Ka galima pagalvoti apie toki banka ir jo darbuotojus?!

2017-10-17
Jolanta apie
DNB

Sveiki, esu labai nepatenkinta vadybininkės Jolantos darbu, dirbančia Ozo g. 25 padalinyje, vakar buvau nuvykusi dėl pavardės pakeitimo su nauju asmens dokumentu. Ji man pasakė, jog sistemoje duomenys jau yra pakeisti. Šiandien pasitikrinau elektroninę bankininkystę, pamačiau, kad pavardė yra nepakeista. Paskambinau į banką, man patvirtino, kad pavardė nepakeista ir aš turiu vykti į banką su nauju asmens dokumentu.Kodėl aš vėl turiu vykti į banką ir gaišti savo laiką dėl darbuotojos kaltės?

2017-10-12
Ausra apie
DNB

Sveiki, noreciau paklausti ar galiu uzsidaryti saskaita neatvazivusii i banka?

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų