Luminor savivalė

Luminor savivalė. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „luminor savivalė“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

2017-12-08
REGINA apie
Luminor

Pinigai pervedami į klientų ar darbuotojų sąskaitas mėnesio 3,4,5 dienomis, tačiau pinigus nuo sąskaitos negali nuimti draudimas ir tuojau pat skambina, kad nėra pinigų. Kodėl bankas taip elgiasi? Už bet kokių pinigų:kredito ar antstoliui pradelsimą -skaičiuojami delspinigiai ir kas juos turi padengti dėl bankų savivalės? Reikia iškelti šį klausimą LR Centriniam bankui, kad šis imtų kontroliuotų visų bankų pinigų srautus ir pervedimus į klientų sąskaitas, pinigų plovimą per įmones, nuskaitomus mokesčius bei jų dydžius...ir t.t.

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų