Renovacija ir aptarnavimas Swedbank vokiečių g.

2018-01-11

Pirmą kartą lankiausi banke po atsinaujinimo, likau labai nepatenkinta nauja priėmimo ir eilių tvarka. Vienai darbuotojai turi pranešti, kokiu klausimu atėjai, pasakyti savo vardą, tada ateina už metro esanti darbutoja, tave pakviečia, tuomet jai turi pasakyti, dėl ko kreipiesi į banką. Taip juk gaištamas tiek darbuotojų, tiek klientų laikas. Kas buvo blogai su sena sistema, kai paspaudus mygtuką, gaudavai čekį su priėmimo nr.?Be to, esu nusivylus ir darbuotojomis. Tas apsimestinis malonus bendravimas tikrai neįtikina ir nenuteikia pozityviai. O papildomų, su mano prašymu nesusijusių paslaugų siūlymas tik gaišina ir išmuša iš vėžių, o ne sudaro profesionalios įstaigos įvaizfį (apsilankiau banke pietų pertraukos metu, todėl laikas man buvo itin svarbus). Beje, darbuotojos visiškai nemoka dorotis su konfliktinėmis situacijomis - vienas pagyvenęs vyras buvo nepatenkintas laukimu eilėje, o darbuotojų atsakas į tai buvo pašaipus juokas ir grasinimas iškviesti apsaugą, net nebuvo stengiamasi konstruktyviai spręsti iškilusią problemą. Su kitais pagyvenusiais žmonėmis irgi nebuvo labai maloniai elgiamasi, tokios frazės, kaip "taigi, aš jums jau pasakiau" piktu tonu irgi nesukuria malonios aplinkos. Šiame banko padalinyje lankausi dėl vietos patogumo, tačiau kitą kartą reikės pagalvoti, ar verta gadintis nuotaiką dėl tokio aptarnavimo ir eilės organizavimo.


Domantė (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų