Atsiliepimai ir skundai apie Šiaulių banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie Šiaulių banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. Šiaulių banko skyrių Lietuvoje yra daug, ypač po to, kai buvo perimtas bankrutavusio Ūkio banko skyrių valdymas, todėl kokybė aktuali ir svarbi daugeliui banko klientų ar atvykusių atlikti kasdienes operacijas. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius Šiaulių banko darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

Šiaulių bankas mini
2015-12-18
Vitalija apie
Šiaulių

Šiaulių banko (buvusi Ūkio banko) klientė Vitalija parašė atsiliepimą:

Turėjau įsigijusi Ūko banko akcijų, kurios buvo apskaitomos Šiaulių banke. Savo nelaimei nespėjau jų laiku parduoti, bankas bankrutavo, akcijos tapo bevertės. Tačiau nepaisant to, Šiaulių bankas man nuo sąskaitos kas ketvirtį nurašo mokestį už VP saugojimą apie 1 Eur. Gal kas nors gali patarti, kaip man atsikratyti tų akcijų ir atsisakyti ŠB paslaugų? Gal galėčiau jas padovanoti Lietuvos respublikai, ar Lietuvos bankui, ar Šiaulių bankui :) Ar bent jau kaip nebemokėti to mokesčio.

Šiaulių banko bankomatas mini
2015-07-22
Regimantas apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientas Regimantas klausia:

Laba diena, šių metų 2015 07 20 dieną bankomate Vytauto g. 67 Garliava, Kaunas palikau savo banko kortelę bankomate per skubėjimą. Ką tokiu atveju daryti? Kortelė buvo ne lietuviška, o TSB angliška. Ar ji bus sunaikinta? Ar galima susigrąžinti? Kur ir kaip? Ačiū

Šiaulių bankas mini
2015-04-15
Dainora apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientė Dainora parašė atsiliepimą:

Laba diena, kodėl Šiaulių bankas neperduoda informacijos VMI apie indėlių palūkanas 2014 m. Kiti bankai jau perdavė. Noriu deklaruoti pajamas. Šiais metais reikia deklaruoti gautas palūkanas, nors jos ir iki 10000 Lt neapmokestinamos. Klientė

 mini
2014-08-06
apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientė Vaida parašė atsiliepimą:

Šiandien teko būti Šiaulių Banke (Šiauliuose, PC Saulės Miestas) ir labai nusivyliau. Išties labai skubėjau ir kiekviena minutė buvo brangi. O bankininkė net neskubėjo tvarkyti kito vyro dokumentų. Flirtavo su juo, nuėjusi prie kompiuterio visaip staipėsi. Nerodė pagarbos nei sau, nei aplinkiniams. Apmaudu, kai taip vyksta. Neiškentusi išėjau.

Darbdaviai galėtų žiūrėti, ką priima į darbą, nes tokios bankininkės gaišta brangų kitų žmonių laiką.

Šiaulių banko nekvalifikuotas skyrius mini
2014-06-17
apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientė Lina parašė skundą:

Laba diena. Visagino mieste, Šiaulių banke viena darbuotoja, vardas buvo užrašytas Ramūnė Bikulčienė (antspaude). Jau ne pirmą kartą neteisingai suskaičiuoja mokesčius ir paduoda grąža. Kur darbuotojos atsakingumas?

Šiaulių bankas aptarnauja blogai mini
2014-03-27
Klientas apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientas parašė atsiliepimą:

Sveiki. Nieks nesinaudokit šito lievo Šiaulių banko paslaugomis!!! Iš niekur nieko užblokuoja korteles, o pavedimai trunka parą laiko, kad galima būtų nuimti pinigus nuo kortelės. Kaip XX a., jokios sistemos! Pats blogiausias bankas Lietuvoje ir su kokiu teko susidurti.

Šiaulių banko skyrius mini
2014-01-07
xxx apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientas parašė atsiliepimą:

Kas per darbo organizavimas Gariūnuose? Eiles kiekviena diena 100m 3 langai tik vienas dirba o kiti darbuotojai ruko, paklausi kodel nedirba kiti langai - sako petu pertrauka, 8 valando ryto. Braukt tuos darbuotojus arba darbdavius, kurie nesugeba darba organizuot.

Šiaulių banko skundas mini
2013-06-12
stefanija dirvonskiene apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientė Stefanija Dirvonskienė parašė atsiliepimą:

Xemarkets (trading point) išsiuntė 300$ pinigų 2013 05 28 į sąskaitą buvusią ūkio banke LT187010800129504488 dabar priklausancia siauliu bankui. Kodėl dar nėra pinigų?

Šiaulių banko lizingas mini
2012-04-12
Mindaugas apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientas Mindaugas parašė atsiliepimą:

Teko pirkti naudojant Šiaulių banko lizingą, įvertinus, kad 2 metus nebus skaičiuojamos palūkanos (nulinis pabrangimas) ėmėm būtent šį terminą, pagalvojom jei galėsim atiduosim anksčiau, o jie ne tai netai spaust mokėt per ilgą laikotarpį po biskį.

Reikiama suma 1600 Lt, išsėstyta 2 metams, kas menesį įmoka apie 69 Lt plius 4 Lt administracinis mokestis.

Atlikus dvi įmokas 100 Lt ir 500 Lt atsirado galimybė sumokėti visą sumą. Nueinu į banką ir sakau, kad mano skaičiavimai liko 1000 Lt, bet prašau patikslinti ar netyčia koks litas kitas "nepriaugo". O man atsako, kad aš dra skoloj 96 Lt administracinio mokesčio. Aš sakau administracinis mokesti kas mėnesį po 4 Lt tai kodėl aš sumokėdamas visą sumą turiu mokėt tą mokestį už ateitį...

Gaunasi nerealu nuo 1600 Lt reikia papildomai sumokėt dar 96 Lt ir čia yra be pabrangimo...

Puslapiai: 12
2 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų