Startas! Luminor pradeda veiklą Baltijos šalyse

2017-10-02
Luminor pradeda veiklą Baltijos šalyse
Luminor pradeda veiklą Baltijos šalyse

2016 metų rugpjūtį DNB ir „Nordea“ bankai sutarė sujungti savo veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, sukurdami naują finansinių paslaugų tiekėją šiame regione. Susitarimą patvirtinus rinką prižiūrinčioms institucijoms, jis buvo įgyvendintas šiandien.

Bankų susijungimo data 2017 m. spalio 1 d., o oficialiai DNB ir „Nordea” po Luminor ženklu pradėjo veikti nuo 2017 m. spalio 2 d.

Ką reikia žinoti DNB ir „Nordea” klientams, kurie turi paėmę būsto ar vartojimo paskolas, padėję indėlius, turintys mokėjimo korteles ir kitus produktus

Jūsų sąskaitos išliks nepakitusios. Nesvarbu, ar buvote DNB, ar „Nordea“ klientas – „Luminor“ banke jūsų sąskaitos ir kita susijusi informacija išliks nepakitusi.

Jokių paslaugų ir kainodaros pokyčių. Įkūrus „Luminor“ kainodaros taisyklės DNB ir „Nordea“ klientams kurį laiką išliks nepakitusios. Kainodaros suvienodinimas bus viena pirmųjų svarbių „Luminor“ užduočių.

Jokių pokyčių taisyklėse ir sąlygose. „Luminor“ perėmė visus įsipareigojimus iš DNB ir „Nordea“ bankų Baltijos šalyse. Tai reiškia, jog jūsų sutartys, sąlygos ir įsipareigojimai išliks nepakitę. Naudositės tomis pačiomis paslaugomis, kaip ir anksčiau.

Debeto ir kredito kortelės galios ir toliau. „Luminor“ banke ir toliau galite naudotis savo turimomis DNB ar „Nordea“ kortelėmis. Pasiūlysime jums naujas ir labai gražias „Luminor“ korteles artimiausiu metu.

Abu bankomatų tinklai – tomis pačiomis sąlygomis. Pinigų išgryninimui jau nuo dabar galite naudotis abiejų DNB ir “Nordea” bankų bankomatų tinklais tomis pačiomis sąlygomis, be papildomų mokesčių.

„Luminor“ bus trečias didžiausias finansinių paslaugų teikėjas Baltijos bankininkystės rinkoje, turintis 16 proc. indėlių ir 23 proc. paskolų rinkos dalį. Bankas suvienys apie 350 tūkst. „Nordea“ ir apie 930 tūkst. DNB klientų. „Luminor“ dirbs apie 3000 darbuotojų, bankas turės apie 15 mlrd. eurų turto. Bendras „Luminor“ paskolų portfelis, įskaitant paskolas privatiems ir verslo klientams, sieks apie 12 mlrd. eurų, indėliai sieks 9 mlrd. eurų. „Luminor“ banko 1 lygio kapitalo rodiklis sieks 17% arba 1.6 mlrd. eurų.

Jungtiniame banke „Nordea“ ir DNB turės vienodas balsavimo teises, „Nordea“ turės 56 proc., DNB 44 proc. ekonominės nuosavybės lygį, atspindintį banko įnašo santykinę nuosavybės vertę jungtiniame banke sandorio užbaigimo metu.

Spaudos konferencija

Laikas: 2017 metų spalio 2 d., 12 val. Registracija prasideda 11 val. Dėl saugumo reikalavimų, turėkite su savimi asmens tapatybės kortelę.

Vieta: „Luminor“ būstinė Rygoje, Skanstes g. 12

Nils Melngailis („Luminor Group“ AB Direktorių Tarybos pirmininkas) ir Erkki Raasuke („Luminor Group“ AB vykdomasis direktorius) pristatys „Luminor“ strategiją ir planus artimiausioje ateityje bei vėliau. Po spaudos konferencijos bus galima užduoti jiems klausimus arba surengti papildomus interviu.

Bankai.lt portale matysite Luminor banko valiutų kursus, indėlių palūkanas, būsto paskolas bei kitus produktus, kurie bus lyginami su kitų bankų analogiškais produktais:
Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų