Kaip bankai žiūri į tai, kai perki butą su parkingu?

Sveiki, Norėjau paklausti, kaip išduodama paskola tuo pačiu metu perkant butą su parkingo vieta. Mūsų atveju su statytoju buto nuolaida suderėta, taip, kad mes gauname parkinga dovanų, tačiau sutartyje nurodomos objektu kainos atskirai ir gaunasi, kad butas yra pigesnis keliais tūkstančiais, tačiau yra pažymeta pilna parkingo kaina. Galutinė suma sutampa su suderėta, tačiau kaip bankas į tai pažiūrės - vertins galutinę sumą ar kiekvieno objekto atskirai? Dėkoju už atsakymą.

Gražina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražina, dėkui už klausimą. Priklausys nuo namo ir įformintos parkingo situacijos. Jeigu turto vertintojas galės parkingą įvertinti kartu su butu ir bus galima įkeisti jį hipotekoje, tai bankas galės finansuoti kartu su butu. Daugeliu atvejų bankų vadybininkai žino naujos statybos butus ir situacijas dėl parkingo finansavimo - rekomenduoju pasitarti tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų