Parkingas

Parkingas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „parkingas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Paulius

Laba diena, Man 23 metai, šiemet baigiau bakalaurą. Šiuo metu pajamos apie 1500 Eur per mėnesį, ten pat dirbu jau 3 metus. Noriu pirkti būstą uz 135 K eur. Plius parkingas 15k, jei būtų įmanoma. Pagal skaičiuokles matau, kad maksimali paskolos suma iki 120K eur. Ar būtų galimybė susiderėti su banku dėl didesnės paskolos? Maksimaliai reikėtų 135k butas 15k parkingas 15k irengimas ( butas dviejų kambarių). Naudojuosi swed bank.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Marta

Laba diena, norėjau pasiteirauti, ar imant būsto paskolą, galima už ją pirkti ne tik butą, bet ir sandėliuką ar tarkim parkingą. Ar bankas finansuotų tik 85 procentus buto kainos, o ne bendros sumos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marta, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo to kaip yra tas sandėliukas ar parkingas įformintas. Jeigu turto vertintojas galės minėtus objektus įvertinti ir juos bus galima įkeisti hipotekoje, tuomet bankas galės finansuoti ir tai bus galima traktuoti kaip būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Gražina

Sveiki, Norėjau paklausti, kaip išduodama paskola tuo pačiu metu perkant butą su parkingo vieta. Mūsų atveju su statytoju buto nuolaida suderėta, taip, kad mes gauname parkinga dovanų, tačiau sutartyje nurodomos objektu kainos atskirai ir gaunasi, kad butas yra pigesnis keliais tūkstančiais, tačiau yra pažymeta pilna parkingo kaina. Galutinė suma sutampa su suderėta, tačiau kaip bankas į tai pažiūrės - vertins galutinę sumą ar kiekvieno objekto atskirai? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražina, dėkui už klausimą. Priklausys nuo namo ir įformintos parkingo situacijos. Jeigu turto vertintojas galės parkingą įvertinti kartu su butu ir bus galima įkeisti jį hipotekoje, tai bankas galės finansuoti kartu su butu. Daugeliu atvejų bankų vadybininkai žino naujos statybos butus ir situacijas dėl parkingo finansavimo - rekomenduoju pasitarti tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Andrej

Sveiki. Norėjau pasitikslinti, ar įmant paskolą būstui ir kartu norint įsigyti parkavimo vietą iš to pačio žmogaus, bankas gali apmokėti ir bustą ir parkingą, ar visgi reikės pirkti parkingą už savo lėšas?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Sveiki, Andrej, svarbu kaip parkingas yra įformintas: ar jis turi unikalų numerį, naudojimosi tvarką. Jeigu darysite vertinimą, vertintojas, susipažinęs su visais dokumentais Jums patikslins konkretų Jūsų atvejį ar galės įvertinti ar ne. Jeigu galės parkingą įvertinti kartu su butu ir bus galima įkeisti jį hipotekoje, tai bankas galės finansuoti kartu su butu.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų