Sandėliukas

Sandėliukas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sandėliukas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Andrius

Sveiki. Ar reikia banko leidimo (hipoteka namui ir sklypui) statyti sandėliuką (apie 20kv.m karkasinis) su gręžtiniais pamatais sklype?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Jeigu namas ir sklypas yra banko, tuomet manau, kad reikia.

+3Buvo naudinga
Marta

Laba diena, norėjau pasiteirauti, ar imant būsto paskolą, galima už ją pirkti ne tik butą, bet ir sandėliuką ar tarkim parkingą. Ar bankas finansuotų tik 85 procentus buto kainos, o ne bendros sumos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marta, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo to kaip yra tas sandėliukas ar parkingas įformintas. Jeigu turto vertintojas galės minėtus objektus įvertinti ir juos bus galima įkeisti hipotekoje, tuomet bankas galės finansuoti ir tai bus galima traktuoti kaip būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų