Kokia Jūsų nuomonė dėl liepos 1 d. įsigaliosiančių būsto paskolos sąlygų pakeitimų?

Sveiki, norėjau sužinoti kompetetingų asmenų nuomonę dėl artėjančių, 2017m. liepos 1d. įsigaliojančių būsto paskolos pakeitimų? Ar verta jų laukti? Kokie teigiami ar neigiami aspektai nusimato?

Enris
Atsakymai
Steponas Jurele
Bankai.lt

Enri, dėkui už klausimą. Mano nuomone, būsto paskola turi būti imama tuomet, kai ji yra reikalinga, o jeigu galima jos išvengti - visuomet rekomenduojame nesiskolinti. Nuo liepos 1 d. įsigaliosiantys įstatymai turėtų palengvinti derybas su bankais, bus aiškesnės ir vienodesnės sutartys, palankesnės sąlygos skolininkui nevykdančiam įsipareigojimų. Tik reikia atkreipti dėmesį, kad po pusmečio gali pasikeisti būsto paskolų kainodara, palūkanos, būsto kainos, neatmesčiau ir artėjančio finansų rinkose nestabilumo meto, valiutų kursų svyravimų ir t.t.

Nuo liepos 1 d. būsto paskolą imančiajam neigiamų aspektų nematau, o matau tik teigiamus. Tačiau kaip ir minėjau yra labai daug kitų aspektų į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ir naujoji būsto kredito direktyva neturėtų būti pagrindinis dalykas renkantis kada imti būsto paskolą. Sėkmės!

+6Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų