Ar yra Lietuvoje bankas, ar kita finansinė institucija, kuri išduoda būsto BTL paskolas (Buy-to-Let)?

Sveiki, Norėjau pasiteirauti, ar yra Lietuvoje bankas, ar kita finansinė institucija, kuri išduoda būsto BTL paskolas (Buy-to-Let)? Jeigu tokios nėra, gal galite pasakyti iš patirties, kiek paprastų būsto paskolų vienam asmeniui gali išduoti Lietuvos komerciniai banakai (pvz. kad ir skirtingi bankai Lietuvoje, jei 40% DSTI leidžia dar prisiimti finansinių įsipareigojimų). Ačiū už atsakymą, Jonas

Jonas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Tokių specializuotų produktų bankuose kolkas negirdėjau, viskas žiūrima pagal Jūsų gaunamas pajamas, kredito istoriją, riziką. O pats produktas ar jis bus buy to let ar tiesiog būsto paskola, manau esmės nekeičia. Esmė, kad būtumėte pajėgus grąžinti būsto paskolą. Paskolų gali išduoti tiek, kiek leidžia Jūsų pajamos pagal nustatytus LB reikalavimus. Su kiekviena paskola yra didinamas pradinis įnašas, nors gali būti įvairiai. Atsakymas: viskas priklauso nuo individualaus vertinimo, pagrindas - stabilios ir didelės pajamos, kai prasideda skaičiavimai ir datempimai iki paskolos gavimo, tuomet apie kažkelintą paskolą galite pamiršti.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų