O iš kur sužinoti po kiek laiko man bus galima kažką imt?

Norėjau paklausti, jei buvau paėmus paskolą ją vėluojant ir pan. sumokėjau su jomis nebeturiu problemų ir pan. noriu paimt kažką išsimokėtinai, bet neduoda. O iš kur sužinoti po kiek laiko man bus galima kažką imt, kiek laiko man yra tas draudimas imt kažką išsimokėtinai. Nežinau kur kreiptis, kur gauti atsakymą, kiek laiko man niekas neduos kažko paimt.

Donata
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donata, dėkui už klausimą. Tai yra kiekvieno banko konfidenciali informacija apie rizikos vertinimą. Kiekvienas bankas ir kredito įstaiga vertina savaip savo riziką ir savaip sprendžia kam išduoti paskolą. Principas labai paprastas, jeigu yra 10 žmonių, kurie neturėjo problemų su paskolų grąžinimu, ir vienas asmuo su problemomis. Tikėtina, kad bankui užtenka tų 10 žmonių ir nenorės rizikuoti išduodant paskolą tam, kuris ateityje turėjo bėdų. Viską vertina automatinės sistemos, kurios nuolat tobulinamos.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų