Išsimokėtinai

Išsimokėtinai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „išsimokėtinai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Eglė

Sveiki. Planuojame pirkti sklypą iš giminaičių išsimokėtinai (viskas oficialiai per notarą su pirkimo sutartimi). Kol mokėsime jiems skolą už sklypą, norime iš savų pinigų pradėti statybas. Ar bankas duotų paskolą tolimesniems darbams jei tarkim vis dar nesame pilnai išsimokėją sklypo? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Monika

Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar galėčiau gauti būsto paskolą. Esu 26metų, neištekėjusi, neturiu vaikų, niekad neturėjau paskolų, nepirkau nieko išsimokėtinai, dirbu 3,5metų toje pačioje darbovietėje, mėnesio pajamos 1000EUR į rankas. Norėčiau įsigyti būstą už ~67000EUR, tačiau reikėtų dar ir paskolos būsto įrengimui. Pradiniam įnašui turiu susitaupius 4000 EUR banko sąskaitoje ir apie 3000 EUR grynais. Likusią dalį pradiniam įnašui padovanotų giminaičiai, ar galėčiau gauti paskolą ir ar sąlygos būtų labai prastesnės, jei neturiu pati sukaupusi visos sumos pradiniam įnašui?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Giminaičiai gali dovanoti ir nuo to nesuprastės sąlygos. Manau, kad pagal pateiktas sąlygas Jūs galėtumėte gauti tokio dydžio paskolą, tačiau tai tiksliau turi įvetinti bankai. Priklausomai nuo individualaus bankų vertinimo ir perkamo būsto vertės, priklausys ir galimybės dėl paskolos įsirengimui. Geriausia pirkti daugiau įvertintą turtą nei būsto pirkimo kaina.

+3Buvo naudinga
Audrius

Sveiki. Man 31 m. Gyvenu vienas, neturiu išlaikytinių ir jokių įsipareigojimų. Planuoju imti paskolą būstui, kurio vertė 48-52 tūkst. eurų. Turiu sutaupęs 15 proc. pradinį įnašą. Atlyginimas 800 eur. į rankas, darbo stažas beveik 3 metai. Praeityje (daugiau kaip prieš 3 metus) yra buvę vartojimo paskolų, pirkimo išsimokėtinai ir greitųjų kreditų sutarčių. Jokių skolų ir pradelstų mokėjimų niekada nebuvo. Kredito reitingas dabar 0,46% (B klasė) 1. Ar pagal atlyginimo dydį galima tikėtis tokio dydžio paskolos? 2. Ar tokia kredito istorija neturėtų užkirsti kelio paskolai? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Pagal pateiktus duomenis turėtumėte gauti būsto paskolą, o taip pat ir kredito istorija yra tinkama. Tik atkreipkite dėmesį, kad bankai kiekvieną atvejį vertina individualiai, tad reikia kreiptis tiesiogiai pasiūlymo gavimui.

+3Buvo naudinga
Marija

Sveiki, per kiek laiko pasikeičia kredito reitingas? Jei dėl greitųjų kreditų ir lizingų šiuo metu reitingas yra D, kiek laiko turėtų praeiti po visų įsiskolinimų grąžinimo, kad reitingas pakiltų?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Gali trukti ir 10 metų, o gal ir trumpiau. Priklausomai nuo kitų faktorių, kurie įtakoja kredito istoriją.

+3Buvo naudinga
Andrius

Netiesa. Aš per pusmetį pasikėliau nuo D iki B. Neimkite niekur naujų paskolų, ir nesikreipkite niekur kur tikrinamas Jūsų kredito reitingas (pvz. telefono pirkimas išsimokėtinai pas mobiliojo ryšio operatorių). Laiku ir tvarkingai mokėkite esamas paskolas, nevėluokite nei dienos. Jei tai darysite kredito reitingas pakils tikrai gana greitai.

Buvo naudinga
Angele

Laba diena, esu išsiskyrusi, auginu tris vaikus. Mano mėnesinė alga apie 850 Eur į rankas, plius vaikų pinigai 135 eur. plius 540 Eur. elementai. Kaip suprantu valstybės paramą būstui įsigyti gausiu, tačiau labiau domina klausimas, ar man kaip mamai auginančiai tris vaikus bankas skirs paskolą būstui? Nes šiai dienas aš net kompiuterio išsimokėtinai pasiimti negaliu. Ir dar domina ar parama būstui skiriama ir sodo tipo namui įsigyti? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Angele, dėkui už klausimą. Aš irgi nepasakysiu ar bankas išduos Jums paskolą, nes kiekvienas bankas vertina šeimas individualiai ir reikia vykti į visus bankus ir paprašyti vertinimo ir sąlygų. Sodo tipo namui būsto paskolos nemanau, kad gausite esant tokiai situacijai.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki. Mane domina ar "vartojamoji paskola" iš esmės yra tas pats, kas ir "greitasis kreditas", kuris gali pabloginti mano kredito istorijos rodiklius ir turėti neigiamos įtakos imant paskolą, net jei nebūtų pradelstų mokėjimų? Pvz būtų pasiskolinta iš SB lizingo dalis pinigų automobiliui įsigyti ar daikto pirkimas išsimokėtinai.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Taip, kredito istoriją skirtingai įtakoja vartojimo paskola ilgesniam laikui iš banko, negu trumpalaikis kreditas iš greitųjų kreditų bendrovės. Trumpalaikis kreditas parodo, kad Jums nutinka bėdų su taupymu ir pritrūksta pinigų, todėl neatsakingai skolinatės nemokėdamas planuotis finansų.

+3Buvo naudinga
Viktoras

Ar laiduotojas per sutarties laiką gali gauti paskolą ar pirkti išsimokėtinai? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorai, dėkui už klausimą. Taip, gali, jeigu jo pajamų pakanka visiems įsipareigojimams pagal rizikos vertinimus. Reikia teirautis kredito įstaigoje individualiai pagal konkrečią situaciją.

+3Buvo naudinga
Simona

Sveiki, galvojame apie būsto paskolą bei paramą jaunai šeimai, bet praeityje esu turėjus pora greitųjų kreditų, tuo tarpu vyras tik išsimokėtinai buvo paėmes kelionę. Ar yra galimybė gauti paskolą abiems ar geriau yra teikti paraišką tik vyrui? Nors esame susituokę ir turime vaiką.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Jeigu esate susituokę ir turite vaiką, tuomet bus tikrinamos šeimos pajamos ir bus vertinamos šeimos pajamos, o ne po vieną. Taigi, eikite į bankus ir išsiaiškinkite kokias sąlygas galite gauti esamai situacijai. Nesistenkite apgaudinėti ar nuslėpti, šie reikalavimai tik Jūsų labui. Nėra nieko blogiau už skolas ir nesugebėjimą padengti įmokas. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Donata

Norėjau paklausti, jei buvau paėmus paskolą ją vėluojant ir pan. sumokėjau su jomis nebeturiu problemų ir pan. noriu paimt kažką išsimokėtinai, bet neduoda. O iš kur sužinoti po kiek laiko man bus galima kažką imt, kiek laiko man yra tas draudimas imt kažką išsimokėtinai. Nežinau kur kreiptis, kur gauti atsakymą, kiek laiko man niekas neduos kažko paimt.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donata, dėkui už klausimą. Tai yra kiekvieno banko konfidenciali informacija apie rizikos vertinimą. Kiekvienas bankas ir kredito įstaiga vertina savaip savo riziką ir savaip sprendžia kam išduoti paskolą. Principas labai paprastas, jeigu yra 10 žmonių, kurie neturėjo problemų su paskolų grąžinimu, ir vienas asmuo su problemomis. Tikėtina, kad bankui užtenka tų 10 žmonių ir nenorės rizikuoti išduodant paskolą tam, kuris ateityje turėjo bėdų. Viską vertina automatinės sistemos, kurios nuolat tobulinamos.

+3Buvo naudinga
Rima

Laba diena, 2008 m. paėmėme su vyru būto paskolą 20 metų. Mėnesinė įmoka sudaro 300 Eur (nurašo SEB bankas iš vyro sąskaitos). Abu esame dirbantys. Vyras uždirba - 1200 eur, aš - 600 eur "į rankas". Turime 3 m sūnų. Norėjome pasiimti 6 mėn. išsimokėtinai daiktą, kurio vertė 600 eur, mums nesuteikia jokio lizingo. Kodėl? atskaičius paskolą, mūsų šeimos pajamos 1500 eur. Kur mums kreiptis dėl mokumo išaiškinimo? Nes lizingo kompanija paaiškino, kad mes turime įsipareigojimų. Kiek reikia tada uždirbti, kad mūsų šeimai būtų suteikiama galimybė , pvz dalį automobilio (3000 eur.) išsimokėti lizinu

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rima, dėkui už klausimus ir situacijos išdėstymą. Keista situacija, tačiau kiekviena lizingo kompanija individualiai pagal savo vertinimus sprendžia ar suteikti ar nesuteikti paskolos. Pasitikslinkite savo creditinfo situaciją ir pažiūrėkite, gal turėjote pradelstų mokėjimų ar daugiau įsipareigojimų nei manote ir dėl to Jūsų reitingas yra nukritęs. Pagal situacijos išdėstymą, jeigu neturėtumėte kitų įsipareigojimų, turėtumėte būti geidžiami lizingo ir kreditavimo įstaigų, todėl labai keista. Jeigu esate "tvarkingi" su gera kreditingumo istorija, tuomet patarčiau tik keisti lizingo bendrovę. Savo kredito istoriją galite pasitikrinti nemokamai čia: http://www.lb.lt/kiekskolingas arba mokamai www.creditinfo.lt.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų