Notarė

Notarė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „notarė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Sandra

Laba diena, ar galima preliminarią sutartį pasirašyti pas notarę, o rankpinigius paliktis jos depozitinėje sąskaitoje? Savininkas tiek prasiskolinęs, jog, jei sandoris neįvyktų dėl jo kaltės, matytume pinigus kaip savo ausis.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Irma

Sveiki, būstas buvo pirktas išsimokėtinai Komercinio banko laikais. Deja, išmokėjus paskolą nebuvo sutvarkyta hipoteka, dabar bandant sutvarkyti dokumentus notarė sako jog nėra duomenų, kaip taip gali būti? Kokių veiksmų galime imtis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irma, dėkui už klausimą. Tvarkykitės su banku, notaru, turėtumėte nesunkiai išsispręsti. Jeigu kyla klausimų, pabandykite susirasti kvalifikuotą teisininką, kuris padės viską sudėlioti tvarkingai į "dėžutes".

+3Buvo naudinga
Marius

Sveiki, Situacija tokia, su drauge imam paskolą kaip bendraskoliai. Klausimas būtų dėl pradinio inašo mokėjimo, ar jį turi sumokėti abi pusės po lygiai? Ar galiu visą pradinį įnašą pervesti aš arba draugė? Klausiu kaip yra iš tikro, nes viena notarė sakė, kad privalu mokėti abiem pusėms po lygiai, kitu atveju gresia mokėti fizinių asmenų pajamų mokestį. Ar tikrai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Nežinau kodėl pajamų mokestį reikėtų mokėti, bet kad pervesti geriau abiem atskirai, tai taip, mažiau klausimų po to kyla.

+3Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki. Kreipiantis į teismą, dėl leidimo ikeisti butą, reikalinga pažyma apie gaunamas pajamas, o už kokį laikotarpį? Ir ar reikalinga pažyma apie šeimos sudėtį?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Jurgita, gaunamas pajamas rekomenduoju pateikti už 12 mėn. Pažymos apie šeimyninę padėtį pateikti neraikia, reikia vaikų teisių apsaugos pažymos, jeigu yra nepilnamečių vaikų, santuokos liudijimo. Rekomenduoju kreptis į notarę, kuri tvarkys hipoteką ir ji nuosekliai pasakys ko ir kada reikia.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų