Reikalingas darbo stažas

Reikalingas darbo stažas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „reikalingas darbo stažas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jonas

Sveiki, norėčiau Jums užduoti porą klausimų: 1. Kokio dydžio banko finansavimo galiu tikėtis jeigu perku ne naujos statybos būstą ? Planuoju pirkti 1965-85 statybos. Ar tai tiesa, kad bankas, tais atvejais, gali finansuoti tik 70 proc. vertės ? 2. Ar šiuo metu užtenka turėti pusės metų stažą vienoje darbovietėje ar jau prašo daugiau ? 3. Kelių paskutinių mėnesių darbo užmokesčių prašo bankas? 3 ar 6 ar daugiau? 4. Ar bankas skaičiuoja komandiruotpinigius į atlyginimą? Dėkoju už atsakymą, geros dienos :)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimus. Pateikiu atsakymus:

  1. Taip, tiesa, perkant senesnių statybos metų būstus, bankai gali prašyti didesnio nei 15% pradinio įnašo. Tikslus pradinis įnašas pateikiamas tik po individualaus vertinimo;
  2. Taip, užtenka, bet vėlgi vertinama individualiai ir priklausomai nuo situacijos, bet bankui yra tikimybė, kad pasirodys per trumpas toks darbo stažas;
  3. Bankai įprastai skaičiuoja paskutinių 6-12 mėn. pajamas, o taip pat atsižvelgia ir į dar tolimesnę praeitį;
  4. Priklausomai nuo banko, gali būti skaičiuojami, gali būti neskaičiuojami - individualu. Gali būti skaičiuojami ženkliai mažesniu koeficientu.
+3Buvo naudinga
Neringa

Labas vakaras, planuoju su vaikinu imti paskolą kitą gegužės mėnesį, tačiau kiek žinau reikia būti išdirbus bent 6 mėn. NENTRŪKSTAMAI toje pačioje darbovietėje... Mes planuojama išvykti į užsienį padirbėti 4 mėn., jeigu vaikinas darbe pasiimtų neapmokamas atostogas 4 mėn. ar tai nesiskaitytų kaip darbo nutraukimas ir pnš., ar šiuos mėnesius užskaitytų kaip darbo stažą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Žiūrėtų paskutinių mėnesių pajamas, todėl tikėtina, kad žiūrės taip pat kaip į nutrūkusį darbo stažą, nes pajamos bus nulinės, o vertins pagal paskutinių mėnesių pajamas.

+3Buvo naudinga
Rasa

Sveiki, paskolą imame kaip bendraskoliai. Draugas turi poros dienų tarpą tarp darboviečių, naujoje liko tik savaitė iki bandomojo pabaigos (nors darbo sutartyje tokio dalyko kaip bandomasis išvis nėra, įmonė tarptautinė). Pirmoje darbovietėje išdirbta 5 metus, abiejų įmonių veiklos sritis identiška, net pozicija ta pati (sritis labai siaura). Kokia yra bankų praktika tokiose situacijose išduodant būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Reikia išdirbti bent 6 mėn. esamoje darbovietėje nenutrūkstant darbo stažui. Žinoma, kiekvienu atveju reikia kalbėti su banku ir derintis, būna išimčių, vertinamas bendras šeimos portretas.

+4Buvo naudinga
Inga

Sveiki, esu dirbanti, mano stažas darbo yra 4 metai beveik, gaunos pajamos į rankas 500-550, bet esu vieną mėnesį stovėjusi darbo biržoje nedirbusi, šiuo metu dirbu ar išsiima tas mėnuo ir dabar dar reikia laukti 6 mėn., kad bandyti eiti banką dėl paskolos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą, bankai reikalauja, kad tada, kai kreipiatės būtų bent 6 mėn. nenutrūkstamas darbo stažas vienoje darbovietėje su stabiliu atlyginimu. Kuo ilgiau, tuo geriau.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Sveiki, norim su žmona pasiimti būsto paskolą, ji pradirbusi virš metų, tačiau nėščia ir nuo vasario išeina į dekretą. Aš pradirbęs 4 mėnesius, į rankas gausiu po naujųjų apie 750-800€, žmona gaudavo 500-600€. Ar įmanoma mums gauti paskolą sakykim man pradirbus 5 mėnesius, o galbūt išvis neįmanoma gauti? Pradiniam įnašui pinigų turime.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Reikia bankų individualiai klausti, kad įvertintų Jūsų situaciją ir galimybes. Manau, kad bankai prašys Jūsų pradirbti bent 6 mėn., o tada jau spręs ar pajamų pakanka ir kokią dalį žmonos pajamų galės priskaičiuoti.

+4Buvo naudinga
Ovidijus

* vyras 29m. 2m. darbo stažas paskutinėje darbovietėje. * žmona 25m. Oficialiai dar nedirbo. * vaikų nėra. * be įsiskolinimų, kredito istorijos švarios. * 15% įnašas yra. * anuitetas, terminas 30m. 1. Kokia alga (bruto) turėtų būti šeimos norint gauti 75000€ (čia jau atėmus 15% įnašą)? 2. Kokia būtu mėnesinė įmoka šiai dienai? 3. Ar banko marža visus 30m. išlieka ta pati, kokia buvo sutarta? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ovidijau, dėkui už klausimus. Į visus juos atsakyti reikia kreiptis į bankus individualiam vertinimui. Preliminariai galiu pakomentuoti:

  1. Jūsų šeimos pajamos turėtų būti ne mažiau nei 1300 eurų per mėn.
  2. priklauso nuo to, kokius mokėjimo būdus pasirinksite bei kokios bus palūkanos - preliminariai iki 200 eur/mėn.
  3. priklauso nuo sutarties kokią pasirašysite.
+4Buvo naudinga
Donatas

Sveiki, ar būtų galima gauti paskolą pradirbus nepilnai 4 mėnesius?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko vertinimo, bet minimalus laikotarpis yra 6 mėn.

+4Buvo naudinga
Žygimantas

Sveiki, nesu turėjęs jokių antstolių, tačiau esu pasiskolinęs 1300 eurų vartojimo paskolą iš "moment credit" 3 metams. Man 21 metai, dirbu vežėju 5 mėnesius, atlyginimas 600-700 eurų (priklausomai nuo įsipilto kuro į nuosavą automobilį iš darbo kortelės) per mėnesį atskaičius mokesčius. Nutariau nusipirkti butą. Ar įmanomą būtų gauti paskolą esant tokiomis aplinkybėmis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žygimantai, manau, kad neįmanoma. 1 dalykas - greitieji kreditai labai blogai vertinami imant būsto paskolą, tad siūlau kuo greičiau jų atsisakyti ir nepiktnaudžiauti. Vežėjo pajamos yra nestabilios ir sunkiai bus vertinamos. Beje, stažas būsto paskolai reikalingas bent 6-12 mėn.

+4Buvo naudinga
Silvija

Sveiki. Esu 29 metų, vieniša motina, auginu vieną vaiką. Dirbu 2 mėnesius tik. Bet kiek suprantu, kad dėl finansavimo galėčiau kreiptis tik po pusės metų išdirbimo darbovietėje. Alga mažiausiai 600€ ir daugiau. Kokios būtų galimybės dėl finansavimo ir kredito suteikimo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Silvija, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą, turite išdirbti bent 6 mėn., tad reikės dar palaukti. Galėsite galvoti apie 25-30 tūkst. dydžio paskolą būstui.

+5Buvo naudinga
Roberta

Sveiki, jei norime pasiimti būsto paskolą kaip šeima, ar būtinai turi abu sutuoktiniai išdirbti 6 mėnesius, kad gautume paskolą? Ar užtenka vieno iš sutuoktinio, kuris išdirbtu 6 mėnesius ? Ar skaičiuojasi išdirbtas stažas nuo ankstesnių metų? Šiuo atveju, vyras išdirbęs yra pusę metų, tačiau aš dirbu tik keletą mėnesiu, nes esu pakeitusi darbą. Ačiū už informaciją.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Roberta, dėkui už klausimą. Jeigu pakanka vyro pajamų paskolai gauti, tuomet užteks ir jo stažo, bet jeigu norite didesnių pajamų ir galbūt geresnių sąlygų, geriau būtų palaukti ir Jūsų darbo stažo. Stažas iš ankstesnių metų neįskaičiuojamas, bet į tai atsižvelgiama.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų