Reikalingas darbo stažas

Reikalingas darbo stažas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „reikalingas darbo stažas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Olga

Sveiki, ar galėčiau kreiptis į banką dėl būsto paskolos, jeigu įmonėje dirbu 3 mėn., bet turiu 3 metus nepertraukiamą stažą? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Olga, dėkui už klausimą. Jeigu įmonėje dirbate tik 3 mėn., tai neturite nepertraukiamo stažo, vadinasi jis kažkurioje vietoje nutrūko. Būna išimčių ir bankai vertina situaciją individualiai, šiaip, minimalus darbo stažas yra reikalaujamas bent 6 mėn. vienoje įmonėje.

+4Buvo naudinga
Diana

Sveiki, ar užtenka būti išdirbus 4mėn., imant ne tokią ir didelę paskolą pavyzdžiui 3000€?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diana, dėkui už klausimą. Pagal atsakingo skolinimo nuostatus, rekomendacija yra būti išdirbus bent 6 mėn., tačiau tai priklauso nuo banko individualaus vertinimo, tad būna ir išimčių.

+3Buvo naudinga
K.K.

Sveiki, spalio mėnesį planuojame imti paskolą ir pirkti namą, tačiau rugsėji žmonai baigiasi vaiko priežiūros atostogos ir daugiausiai kiek ji bus išdirbus, tai vienas mėnesis iki paskolos prašymo pateikimo (žmona grizta ne į tą patį darbą iš kurio išėjo į dekretą). Mano vidutinės pajamos yra 1500 eur. (iki rugsėjo 350 vaiko priežiūros pinigai). Ar gali bankas nesuteikti paskolos dėl to, kad žmona bus neišdirbus 6 mėnesių?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Priklausomai nuo Jūsų šeimos vertinimo, priklausys ir atsakymas. Taip pat labai svarbus dalykas šiuo atveju yra reikalinga paskolos suma, t.y. ar Jūsų vieno pajamų užteks gauti tokio dydžio paskolai ar reikės dar ir papildomų pajamų. Bankai vertins individualiai ir žiūrės kokie Jūsų įsipareigojimai ir kiek galite skirti paskolos mokėjimui ir atsižvelgs į paskolos dydį. Vykite į bankus su prelimanariu turtu ir pasikonsultuokite.

+4Buvo naudinga
Sandra

Laba diena, vyras dirba Norvegijoje, o aš Lietuvoje spalį būsiu išdirbus 6 mėn. nenutraukiamai. Norėtume pretenduoti į paramą jaunom šeimom rajonuose. Ar galima pildyti jau dabar prašyma? Ir ar būtina žinoti adresą būsto kurį norime pirkti? Ir ar būstas turi būti įrengtas 100%?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klauismą. Taip, galite pretenduoti ir pildydami paraišką jau turite žinoti kurį būstą pirksite. Paraišką galite pildyti spis.lt sistemoje. Priklausomai nuo to, koks yra Jūsų poreikis, būstas nebūtinai turi būti 100% baigtumo. Daugiau informacijos rasite čia: parama būstui regionuose.

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki. Norime imti su draugu paskolą. Jo darbo stažas 9 mėn., mano 2 mėn. Paskolą imsime abu kartu. Ar abu turime būti pradirbę po puse metų mažiausiai? Ar užtenka ir vieno žmogaus iš dviejų? Ačiū už atsakymą :)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Tam, kad būtų vertinamos abiejų asmenų pajamos - reikia, kad būtų abu pradirbę bent 6 mėn. Esamu atveju bus vertinamos tik Jūsų draugo pajamos, o tam, kad Jūsų taip pat būtų vertinamos, reikės sulaukti bent 6 mėn. stažo.

+3Buvo naudinga
Marija

Sveiki, po daugiau nei pusantrų metų stažo įmonėje perėjau į dukterinę įmonę. Šis perėjimas užtruko mėnesį laiko, todėl atsirado darbo trūkis. Taip pat visą šį laikotarpį vykdžiau individualią veiklą (1 m. 2 mėn. nenutrūkstamai iki dabar). Ar yra galimybė DABAR, o ne po pusmečio, vertinti mano pajamas didelei būsto paskolai gauti (neignoruojant mano buvusio darbo pajamų, ar vertinant dabartines)? Jeigu ne, kada būtų įmanoma greičiausiai? 2018.02-2019.07 atlyginimas 2000 eur. (į rankas) 2019.08 atlyginimas 2500 eur. (į rankas naujoje įmonėje) 2018.05 iki šiol vykdau individualią veiklą, mėnesio pajamos 1200 eur. P.S. vertinant tik individualios veiklos pajamas norimam kredito dydžiui neužtektų. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Kiekvienu atveju bankas vertins individualiai Jūsų pajamas ir jų stabilumą. Todėl gali būti, kad individualios veiklos pajamos Jums pagelbės. Bankai vertins Jūsų paaiškinimą kodėl buvo nutraukta sutartis ir vertins ateities galimybes, tad tik bankas apžvelgęs situaciją ir įvertinęs savo rizikos algoritmus galės pasakyti kada galės finansuoti. Manau, kad išeičių yra, tik pasikalbėkite su bankais ir pateikite visus reikalingus dokumentus veikloms pagrįsti.

+3Buvo naudinga
Jonas

Sveiki, norėčiau Jums užduoti porą klausimų: 1. Kokio dydžio banko finansavimo galiu tikėtis jeigu perku ne naujos statybos būstą ? Planuoju pirkti 1965-85 statybos. Ar tai tiesa, kad bankas, tais atvejais, gali finansuoti tik 70 proc. vertės ? 2. Ar šiuo metu užtenka turėti pusės metų stažą vienoje darbovietėje ar jau prašo daugiau ? 3. Kelių paskutinių mėnesių darbo užmokesčių prašo bankas? 3 ar 6 ar daugiau? 4. Ar bankas skaičiuoja komandiruotpinigius į atlyginimą? Dėkoju už atsakymą, geros dienos :)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimus. Pateikiu atsakymus:

  1. Taip, tiesa, perkant senesnių statybos metų būstus, bankai gali prašyti didesnio nei 15% pradinio įnašo. Tikslus pradinis įnašas pateikiamas tik po individualaus vertinimo;
  2. Taip, užtenka, bet vėlgi vertinama individualiai ir priklausomai nuo situacijos, bet bankui yra tikimybė, kad pasirodys per trumpas toks darbo stažas;
  3. Bankai įprastai skaičiuoja paskutinių 6-12 mėn. pajamas, o taip pat atsižvelgia ir į dar tolimesnę praeitį;
  4. Priklausomai nuo banko, gali būti skaičiuojami, gali būti neskaičiuojami - individualu. Gali būti skaičiuojami ženkliai mažesniu koeficientu.
+3Buvo naudinga
Neringa

Labas vakaras, planuoju su vaikinu imti paskolą kitą gegužės mėnesį, tačiau kiek žinau reikia būti išdirbus bent 6 mėn. NENTRŪKSTAMAI toje pačioje darbovietėje... Mes planuojama išvykti į užsienį padirbėti 4 mėn., jeigu vaikinas darbe pasiimtų neapmokamas atostogas 4 mėn. ar tai nesiskaitytų kaip darbo nutraukimas ir pnš., ar šiuos mėnesius užskaitytų kaip darbo stažą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Žiūrėtų paskutinių mėnesių pajamas, todėl tikėtina, kad žiūrės taip pat kaip į nutrūkusį darbo stažą, nes pajamos bus nulinės, o vertins pagal paskutinių mėnesių pajamas.

+3Buvo naudinga
Rasa

Sveiki, paskolą imame kaip bendraskoliai. Draugas turi poros dienų tarpą tarp darboviečių, naujoje liko tik savaitė iki bandomojo pabaigos (nors darbo sutartyje tokio dalyko kaip bandomasis išvis nėra, įmonė tarptautinė). Pirmoje darbovietėje išdirbta 5 metus, abiejų įmonių veiklos sritis identiška, net pozicija ta pati (sritis labai siaura). Kokia yra bankų praktika tokiose situacijose išduodant būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Reikia išdirbti bent 6 mėn. esamoje darbovietėje nenutrūkstant darbo stažui. Žinoma, kiekvienu atveju reikia kalbėti su banku ir derintis, būna išimčių, vertinamas bendras šeimos portretas.

+4Buvo naudinga
Inga

Sveiki, esu dirbanti, mano stažas darbo yra 4 metai beveik, gaunos pajamos į rankas 500-550, bet esu vieną mėnesį stovėjusi darbo biržoje nedirbusi, šiuo metu dirbu ar išsiima tas mėnuo ir dabar dar reikia laukti 6 mėn., kad bandyti eiti banką dėl paskolos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą, bankai reikalauja, kad tada, kai kreipiatės būtų bent 6 mėn. nenutrūkstamas darbo stažas vienoje darbovietėje su stabiliu atlyginimu. Kuo ilgiau, tuo geriau.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų