Reikalingas darbo stažas

Reikalingas darbo stažas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „reikalingas darbo stažas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Silvija

Sveiki. Esu 29 metų, vieniša motina, auginu vieną vaiką. Dirbu 2 mėnesius tik. Bet kiek suprantu, kad dėl finansavimo galėčiau kreiptis tik po pusės metų išdirbimo darbovietėje. Alga mažiausiai 600€ ir daugiau. Kokios būtų galimybės dėl finansavimo ir kredito suteikimo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Silvija, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą, turite išdirbti bent 6 mėn., tad reikės dar palaukti. Galėsite galvoti apie 25-30 tūkst. dydžio paskolą būstui.

+5Buvo naudinga
Roberta

Sveiki, jei norime pasiimti būsto paskolą kaip šeima, ar būtinai turi abu sutuoktiniai išdirbti 6 mėnesius, kad gautume paskolą? Ar užtenka vieno iš sutuoktinio, kuris išdirbtu 6 mėnesius ? Ar skaičiuojasi išdirbtas stažas nuo ankstesnių metų? Šiuo atveju, vyras išdirbęs yra pusę metų, tačiau aš dirbu tik keletą mėnesiu, nes esu pakeitusi darbą. Ačiū už informaciją.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Roberta, dėkui už klausimą. Jeigu pakanka vyro pajamų paskolai gauti, tuomet užteks ir jo stažo, bet jeigu norite didesnių pajamų ir galbūt geresnių sąlygų, geriau būtų palaukti ir Jūsų darbo stažo. Stažas iš ankstesnių metų neįskaičiuojamas, bet į tai atsižvelgiama.

+3Buvo naudinga
Milda

Sveiki, noriu paklausti. Auginau vaiką beveik iki 3 metų, grįžau į tą patį darbą, dabar dirbu 2 mėnesius, ar reikia išdirbti 6mėn. norint kreiptis paskolos. Esam 3 asmenų šeima, vyras uždirba apie 750 į rankas, aš į rankas minimalią algą. Norim gauti 35000 paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Milda, dėkui už klausimą. Taip, geriau būtų pradirbti dar 4 mėn., bet galite kreiptis ir dabar, galbūt užteks dabartinės situacijos.

+4Buvo naudinga
Linas

Sveiki, norėčiau info dėl savo situacijos. Esu dirbantis užsienyje offshore Olandu kompanijoj registruotas esu Lietuvoje ir čia gyvenu. Planuoji imti 50000€ paskola kotedžo įsirengimui ir baldams, namas yra su sklypu tai jį užtatyti bankui galimybė jau yra, bet kiek laiko turėtų būti išdirbta darbovietėje, ar 6mėn kaip įprasta ar 12 kaip individualiai veiklai? Alga gaunu eurais ir į Lietuvišką sąskaita Swedbanke. Dabar dar dirbu tik antra menesi

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Linai, dėkui už klausimą. Reikalingas bent 6 mėn. darbo stažas dirbant pagal darbo sutartį arba 1-2 metai dirbant pagal individualią veiklą. Kreipkitės į bankus dėl galimybių, kad įvertintų Jūsų darbovietę ir Jūsų pajamų tipą, tam, kad galėtumėte pasiruošti.

+3Buvo naudinga
Evaldas

Laba diena, norėčiau pasiteirauti, dirbu darbovietėje 7~ mėnesius, planuoju imti būsto paskolą, pradinį įnašą esu sukaupęs, tačiau mano pajamos pirmuosius 3 menesius buvo 200~ eurų, kadangi dirbau ne pilnu etatu, po sodros pakeitimų su gaunu minimalų atlygi ir kadangi kilnojama darbo vieta, man dasideda dar -200 eurų, viso esamos oficialios pajamos yra 500 eurų, tačiau tai rodoma tik 4 mėnesius šiuo metu. Mano klausimas būtų ar bankas man suteiktų paskolą būstui įsigyti jei tai butu ganėtinai minimali suma 20000~ - ir ar skaičiuojasi tos pajamos kurios yra pagal kilnojamają darbo vietą? Lauksiu jūsų atsakymo, pagarbiai

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evaldai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo individualaus vertinimo, tačiau manau, kad esant gana nedideliam darbo užmokesčiui, skaičiuojant 6 mėn. vidurkį - gali neužtekti pajamų. Patarčiau išdirbti bent metus su didesniu atlyginimu, tuomet galėsite ir geresnes sąlygas gauti. Bet kokiu atveju nuvykite į bankus ir sulaukite rekomendacijų ir pasiūlymų. Matysite realią situaciją ir pagal tai galėsite tvarkytis.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki. Ar galima paimti paskolą būsto įsigijimui, jei darbe esu išdirbus keturis mėnesius?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Reikalingas minimalus darbo stažas yra 6 mėn., tačiau jau dabar galite teirautis bankuose pasiūlymų ir sužinoti sąlygas.

+4Buvo naudinga
Audrius

Laba diena, Mano darbo stažas naujoje darbo vietoje 6 mėn. Po 5 mėn. darbo mano iniciatyva darbo sutaris iš terminuotos buvo pakeista į netermintuotą. Kaip bankai vertins mano darbo stažą ar skaičiuos ir terminuotos sutarties stažą ar tik nuo atlikto pakeitimo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Priklausys nuo profesijos ir bendro Jūsų portreto. Nuvykite į bankus konsultacijai.

+3Buvo naudinga
Darius

Laba diena. Lietuvoje dirbau apie 6 metus vienoje imonėje, alga apie 750. Dabar įsidarbinau Olandijos imonėje, ten dirbu tik du mėnesius, bet stažas nenutrūko. Jei aš įnešu 25 proc. pradinio įnašo nuo 30000e ar man vistiek reikia 6 mėn. stažo ar nebūtinai. Mano kredito istorija tikrai gera, daug lizingų, kurie išmokėti anksčiau laiko.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Taip, reikia darbo stažo 6mėn., tačiau jau dabar galite per bankus ir susiderinti sąlygas bei galimybes iš anksto. Pradinis įnašas neeliminuoja darbo stažo būtinybės.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Sveiki,

1.Norėjau paklausti, i kokio ilgio laikotarpį žiuri bankas, del pajamų, ar 3 paskutinius mėn, ar 6 ar 12 mėnesiu? Kadangi paskutinius 3 mėnesius dirbau už minimumą.

2. Ar yra įmanoma gauti 40-42 tūkst. eurų paskolą su 2 dirbanciais žmonėmis, (2 iš viso žmonės). Bendros pajamos dviejų asmenų būtų apie 850 eur. atskaičius mokesčius (Swedbank, SEB bankuose).

Dėkoju už atsakymus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arvydai, dėkui už klausimus.

  1. Kuo ilgesnis išdirbimo laikotarpis, tuo geriau, gali būti tikrinama 1-2 metų. Jeigu tokio darbo stažo nėra, pakanka 6 mėn., tad bus vadovaujamasi paskutinių 6 mėn. užmokesčiu. Tačiau į viską susideda paskolos sąlygos ir trumpesnis stažas nėra privalumas.
  2. Manau, kad įmanoma.
+4Buvo naudinga
Deividas

Laba diena, norėjau pasiteirauti kiek turi būti darbo stažas, jei noriu imti būsto paskolą DNB banke ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Darbo stažas, nepriklausomai nuo banko, minimalus turi būti bent 6 mėn. vienoje darbovietėje be pertraukų, o kuo didesnis stažas bus, tuo būsite geriau vertinamas.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų