Nenutraukiamas darbo stažas

Nenutraukiamas darbo stažas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nenutraukiamas darbo stažas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Neringa

Statytojas mums stato namą, planuojame eiti į banka kova-balandį ir pirkti 50% baigtumo namą jo vertė apie 32000eur. Šiuo metu turime abu reikiamus stažus darbo, bet yra tikimybe, kad vyro darbas keisis, mums toliau reikia gauti likusią suma 30000eur. Jei bus pasikeitęs vyro darbas ar vėl reikės laukti puse metų stažo norint gauti likusią paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Tikėtina, kad teks, bet reikia kalbėtis tiesiogiai su bankais ir eikite į bankus jau dabar pasitarti ir išsiaiškinti galimybes.

+3Buvo naudinga
Renata

Laba diena, Su vyru vasarą planuojame imti būsto paskolą, turime sukaupę įstatinį kapitalą. Mūsų bendros mėnesinės pajamos, atskaičius mokesčius, yra 1600 Eur. Mano vyras šioje įmonėje dirba beveik 2 m., aš dirbu 2 mėn. (paskolą planuojame paimti vasarą). Tačiau per paskutinius metus (nuo 2018 iki 2019 m.) dirbau 3 darbovietėse, t. y. pakeičiau 3 darbus (pagal tą pačią specialybę). Mano manymu, tai parodo, jog be problemų galiu susirasti darbą, tačiau, ar darbo kaita turės įtakos banko paskolai? Ką tokiu atveju rekomenduotumėte? Taip pat esu girdėjusi, jog pakanka, kad vienas šeimos narių dirbtų daugiau nei 6 mėn., tuomet bankas iš kito sutuoktinio tokio termino nereikalauja, ar tai tiesa?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Išdirbkite 6 mėn., kaip tik bus iki vasaros ir galėsite drąsiai kreiptis į bankus. Nebijokite bankų. Kalbėkitės. O kad pakeitėte darbus, nėra labai jau neigiamas dalykas, nebent atleido už šiurkščius pažeidimus. Bet darbo keitimas - įprastas dalykas. Priklausys nuo vertinimo ir situacijos, be banku vertinimo nesužinosite.

+3Buvo naudinga
Laura

Laba diena, norėjau paklausti koks turi būti nenutraukiamas darbo stažas būsto paslaugai paimti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. 6 mėn. minimalus stažas, bet kuo ilgiau tuo geriau.

+3Buvo naudinga
Julija

Sveiki, Norėčiau pasiteirauti ar yra galimybė gauti įprastą būsto paskolą (su 15-20% pradiniu įnašu) ją imant drauge, jeigu: 1) draugas yra užsienietis, turintis legalų darbą Lietuvoje (ne Europos Sąjungos pilietis, Lietuvoje gyvenantis jau beveik 5 metus, leidimą gyventi Lietuvoje prasitęsiantis kas 2 metus); 2) turime pradinį įnašą; 3) nesame susituokę; 4) bendros pajamos sudaro apie 3600 eur per mėnesį "į rankas"; 5) neturime jokių kitų paskolų; 6) nenutraukiamas darbo stažas tose pačiose įmonėse tiek pas vieną, tiek pas kitą yra daugiau nei 5 metai. Būsiu labai dėkinga už atsakymą!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julija, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra, žinoma priklausys nuo Jūsų draugo individualaus vertinimo. Iš esmės nematau kliūčių negauti paskolos pagal kitus apibūdinimus. Didžiausia kliūtis bus draugo šalis ir jo vertinimas bei stabilumas, bus vertinama rizika, kas bus jeigu po 2 metų nepratęs leidimo ir dings kaip į vandenį :) Tačiau Jūs Lietuvos pilietė, tad reikia kalbėtis su bankais kokios to galimybės ir kaip galima būtų išspęsti. Būtų labai įdomu jeigu pasidalintumėte informacija po apsilankymo bankuose, beje nuvykite į visus TOP3.

+3Buvo naudinga
Domas

Sveiki, Nauja darbo sutartis bus 2 metų terminuota. Kaip bankai šiuo metu žvelgia į tokias sutartis imant būsto paskolą. Ar neprilyginama 0? Užmokestis virš 1000 eur į rankas.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurele
Bankai.lt

Domai, dėkui už klausimą. Kiekvienu atveju bus individualiai, priklausys ir nuo profesijos, tačiau 2 metų terminuota sutartis yra ilgalaikė ir daugeliu atvejų neturėtų kilti dėl to problemos. Svarbus bus nenutraukiamas 6-12 mėn. stažas nekeičiant darbovietės. Tad jeigu dabar tik pradedate dirbti, reikės palaukti kol išdirbsite naujame darbe mažiausiai 6 mėn.

+3Buvo naudinga
Skaiste

Sveiki. Gal suteiktumėte informaciją, kuriame banke užtenka 3 mėn. nenutraukiamo darbo stažo? Kiek domejaus dnb minimaliai 6 mėn. pajamos reikalingos.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Skaiste, dėkui už klausimą. Visuose bankuose yra reikalaujamas minimalus 6 mėn. ir daugiau nenutraukiamas darbo stažas. Išimtiniais atvejais bankai gali prašyti 3 mėn., tačiau čia orientuota į tuos, kurie pakeitė darbo vietą į geresnę ir pakeista darbo vieta be pertraukos. Šiaip orientuokitės į 6 mėn., taip pat atminkite, kad turėdami ilgesnį nenutraukiamą darbo stažą atrodysite patikimesnė bankui, o tai siejasi su geresnėmis būsto paskolos sąlygomis.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų