Dienpinigiai

Dienpinigiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dienpinigiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jūratė

Laba diena, jei žmogus nori imti būsto paskolą 25000€ turi 20% pradini įnašą, dirba tolimųjų reisų vairuotoju, alga 600€ į rankas poto viskas komandiruotpinigiai ,gaunasi su jais 3200€ ar gali gauti paskolą? Ar įsiskaičiuos dienpinigiai į pajamas? Bei kurie bankai labiau norintys atsižvelgti į ne tik iš Sodros gaunamus duomenis?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Viktoras

Sveiki. Ar lietuvos bankai skaičiuoja dienpinigius norint imti būsto paskolą? ir kiek laiko turi būti gaunami dienpinigiai? Mano atlyginimas i rankas apie 700e o dienpinigiai apie 1800. Ar yra galimybė gaut paskolą būstuj

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Irmantas

Sveiki, esu formintas ant minimumo, bet su juo kiekvieną mėnesį gaunu ir dienpinigius apie 1400 eurų, norėjau paklausti ar būtų įmanoma gauti paskolą apie 15000 eurų? (turiu nuosavo nekilnojamojo turto)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irmantai, dėkui už klausimą. Tik bankas po individualaus vertinimo ir paskolos tikslo įvardinimo, galės pasakyti ar bus galimybė suteikti paskolą. Kreipkitės tiesiogiai į bankus dėl vertinimo.

+3Buvo naudinga
Povilas

Sveiki, norėčiau sužinoti kaip yra skaičiuojamos šeimos grynosios pajamos. Jeigu abiejų atlyginimas į rankas po 600eur t. Y. 1200 eur plius maždaug po 1400eur dienpinigių t. Y. 2800eur viską bendrai sudėjus gaunasi 4000eur per abu. Kaip yra skaiciuojami dienpinigiai būsto paskolos atveju?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Povilai, dėkui už klausimą. Skaičiuojama individualiai, vertinant situaciją. Kiekvienas bankas gali vertinti savaip ir skirtingai, todėl reikia kreiptis tiesiogiai su savo šeimos situacija.

+5Buvo naudinga
Savas

Sveiki, dirbu užsienyje per Lietuvos agentūrą, turiu 2 anstolius ir skolą sodrai už alimentus, šiuo metu gaunamos pajamos Lietuvos minimumas dienpinigiai į rankas gaunu 1900 e, ar su tokia padėtimi įmanoma pasiimti paskolą būstui su ar be pradinio įnašo, kai skola su anstoliu ir sodra siekia 4000 e?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Turint skolų paskola nėra įmanoma. Reikia susitvarkyti su anstoliais ir išmokti valdyti finansus, vengti skolintis, taupyti ir tik tuomet pradėti galvoti apie būsto paskolą. Tai didelis įsipareigojimas.

+6Buvo naudinga
Dovile

Sveiki. Norėjau jūsų paklausti, mano vyras anksčiau turėjo skolų antstoliams, praėjo beveik 2metai, ir per šį laikotarpį kredito istorija gera, dirba beveik 4metus atlyginimas pastovus, bet rodo 440 oficialų ir 1900 dienpinigiai. Ar įmanoma gauti būsto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klauismą. Į tai gali atsakyti tik bankai įvertinę Jūsų šeimos situaciją iš naujo.

+4Buvo naudinga
Deivydas

Sveiki, norėčiau sužinoti ar gaučiau paskolą namui, nesenai pakeičiau darbą, ir dabartinėje darbovietėje gaunu 600, dienpinigiai komandiruotpinigiai viską veda į kortelę, ir kiek laiko reikia būti pradirbus viename darbe?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deivydai, dėkui už klausimą. Ar gautumėte būsto paskolą priklauso tik nuo banko vertinimo. Minimalus nenutraukiamas darbo stažas įprastai reikalaujamas 6 mėn., bet kuo ilgiau- tuo palankiau.

+4Buvo naudinga
Kazimieras

Sveiki, dirbu Lietuvos firmoje komandiruočių pagrindu. Pajamos pagal sodrą į rankas virš 400 eurų, dienpinigiai būsto paskolai kiek suprantu sodros varianto neužtenka. Ar bankai užskaito kaip pajamas ir komandiruotpinigius? Bendra suma gaunasi 1600 į mėn. Ar bankams tai nepinigai? Swedbankas sakė reikia, kad sodroje rodytų bent 600...kaip su kitais bankais Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kazimierai, dėkui už klausimą. Kiekvienas bankas, skirtingu periodu gali vertinti individualiai. Tai priklauso nuo banko vertinimo sistemos ir tuo metu galiojančių strateginių susitarimų banko viduje. Kiekvieną kartą imdami būsto paskolą ar teiraudamiesi dėl įvairių pajamų šaltinių kaip komandiruotpinigiai, galite sulaukti skirtingos pozicijos. Todėl nėra vieno atsakymo. Įprastai, jeigu pajamos iš komandiruočių yra stabilios ir gaunamos bent metus laiko nuolat, tuomet bankai įskaičiuoja tas pajamas, tačiau koeficientas gali kisti.

+3Buvo naudinga
Deividas

Sveiki, dirbu užsienyje, ir gaunu ant popieriaus 550e, o visa kita dienpinigiais, turiu vartojamųjų paskolų ir moku apie 650e į mėnesį nors mano pajamos apie 1800e į mėnesį. Kodėl kitos įmonės sako, kad viršytas 40% pajamų norint imti paskolą ir nebeduoda?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Todėl, kad pajamos dienpinigiais yra ar gali būti vertinamos šiek tiek kitaip, kaip nestabilios pajamos. Jūsų stabilios ir nekintamos pajamos yra 550 eurų minus mokesčiai. Tačiau vertinama individualiai, todėl reikia klausti įvertinusio banko priežasties.

+4Buvo naudinga
Agneta

Sveiki, kokios galimybės gauti 70 000€ būsto paskolą, jei ją norime imti kaip bendraskoliai? Šiuo metu vienas iš "būsimų bendraskolių" turi vartojimo paskolą apie 7000€, o kitas įsipareigojimų lizingui apie 1000€. Prieš kreipiantis į banką šias skolas atiduotumėme. Kredito istorijos nesugadintos. Abiejų pajamos po 500€ "į rankas" dienpinigiai, abiejų mėnesinės pajamos kartu būtų 2200-3000. Ar bankas duotų norimą sumą, ar kažkaip atsižvelgia į neseniai buvusius įsipareigojimus bankui? Pirktume naujos statybos neįrengtą namą. Gal verta pagalvoti apie papildomą paskolą būsto įsirengimui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agneta, dėkui už klausimą. Na, Jūsų įsipareigojimai yra tikrai nemaži, tačiau ir pajamos nemažos, tačiau kaip suprantu didžioji dalis pajamų yra dienpinigiai. Jeigu bankai įvertins šias pajamas kaip tvarias ir patikimas, tuomet problemų neturėtų kilti gauti norimo dydžio būsto paskolą. Kreipkitės į bankus. Bankai žiūri ir vertina visus turimus ir turėtus įsipareigojimus.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų