Dienpinigiai

Dienpinigiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dienpinigiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Deivydas

Sveiki, norėčiau sužinoti ar gaučiau paskolą namui, nesenai pakeičiau darbą, ir dabartinėje darbovietėje gaunu 600, dienpinigiai komandiruotpinigiai viską veda į kortelę, ir kiek laiko reikia būti pradirbus viename darbe?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deivydai, dėkui už klausimą. Ar gautumėte būsto paskolą priklauso tik nuo banko vertinimo. Minimalus nenutraukiamas darbo stažas įprastai reikalaujamas 6 mėn., bet kuo ilgiau- tuo palankiau.

+3Buvo naudinga
Kazimieras

Sveiki, dirbu Lietuvos firmoje komandiruočių pagrindu. Pajamos pagal sodrą į rankas virš 400 eurų, dienpinigiai būsto paskolai kiek suprantu sodros varianto neužtenka. Ar bankai užskaito kaip pajamas ir komandiruotpinigius? Bendra suma gaunasi 1600 į mėn. Ar bankams tai nepinigai? Swedbankas sakė reikia, kad sodroje rodytų bent 600...kaip su kitais bankais Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kazimierai, dėkui už klausimą. Kiekvienas bankas, skirtingu periodu gali vertinti individualiai. Tai priklauso nuo banko vertinimo sistemos ir tuo metu galiojančių strateginių susitarimų banko viduje. Kiekvieną kartą imdami būsto paskolą ar teiraudamiesi dėl įvairių pajamų šaltinių kaip komandiruotpinigiai, galite sulaukti skirtingos pozicijos. Todėl nėra vieno atsakymo. Įprastai, jeigu pajamos iš komandiruočių yra stabilios ir gaunamos bent metus laiko nuolat, tuomet bankai įskaičiuoja tas pajamas, tačiau koeficientas gali kisti.

+3Buvo naudinga
Deividas

Sveiki, dirbu užsienyje, ir gaunu ant popieriaus 550e, o visa kita dienpinigiais, turiu vartojamųjų paskolų ir moku apie 650e į mėnesį nors mano pajamos apie 1800e į mėnesį. Kodėl kitos įmonės sako, kad viršytas 40% pajamų norint imti paskolą ir nebeduoda?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Todėl, kad pajamos dienpinigiais yra ar gali būti vertinamos šiek tiek kitaip, kaip nestabilios pajamos. Jūsų stabilios ir nekintamos pajamos yra 550 eurų minus mokesčiai. Tačiau vertinama individualiai, todėl reikia klausti įvertinusio banko priežasties.

+4Buvo naudinga
Agneta

Sveiki, kokios galimybės gauti 70 000€ būsto paskolą, jei ją norime imti kaip bendraskoliai? Šiuo metu vienas iš "būsimų bendraskolių" turi vartojimo paskolą apie 7000€, o kitas įsipareigojimų lizingui apie 1000€. Prieš kreipiantis į banką šias skolas atiduotumėme. Kredito istorijos nesugadintos. Abiejų pajamos po 500€ "į rankas" dienpinigiai, abiejų mėnesinės pajamos kartu būtų 2200-3000. Ar bankas duotų norimą sumą, ar kažkaip atsižvelgia į neseniai buvusius įsipareigojimus bankui? Pirktume naujos statybos neįrengtą namą. Gal verta pagalvoti apie papildomą paskolą būsto įsirengimui?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agneta, dėkui už klausimą. Na, Jūsų įsipareigojimai yra tikrai nemaži, tačiau ir pajamos nemažos, tačiau kaip suprantu didžioji dalis pajamų yra dienpinigiai. Jeigu bankai įvertins šias pajamas kaip tvarias ir patikimas, tuomet problemų neturėtų kilti gauti norimo dydžio būsto paskolą. Kreipkitės į bankus. Bankai žiūri ir vertina visus turimus ir turėtus įsipareigojimus.

+4Buvo naudinga
Gertrūda

Esame 5 asmenų šeima (2 suaugę trys vaikai). Aš šiuo metu nedirbu, gaunu 309 eurus motinystės išmoką. Vyras š.m. liepos 25 d. Su bendraminčiais įkūrė mažąją bendriją. Vykdo statybų veiklą Lietuvoje ir Vokietijoje. Vyras yra mažosios bendrijos direktorius. Visos uždirbtos pajamos pervedamos į sąskaitą dienpinigių pavidalu. Kadangi darbai dar tik įsibėgėja, direktoriumi dirba neatlygintinai, tačiau nuo sausio 1 d. Pradės gauti minimumą už vadovavimą dienpinigiai. Pajamos ( dienpinigiai ) siekia 3600 kiekvieną mėnesį. Ar realu gauti būsto paskolą namo statybai? Reikalavimus dėl pradinio įnašo išpildytume. Labai domintų ir swedbank komentaras

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gertrūda, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai bus vertinamos tokios pajamos. Visų pirma, minusas yra, kad vyras yra direktorius, turės pateikti įmonės balansus ir pan. Kitas minusas yra dienpinigiai, kurie taip pat sunkiai gali būti įskaičiuojami. Visame aprašyme aš nematau stabilumo, nėra stabilių pajamų, todėl tai yra didelis minusas. Beje, reikia pradirbti bent 6-12 mėnesių su stabiliomis pajamomis, tuomet ir kreiptis į bankus. Swedbank komentarą galite gauti susisiekę su jais tiesiogiai.

+4Buvo naudinga
MB savininkė

Bankai pripažįsta mažosios bendrijos (MB) nario su darbo santykiais susijusias pajamas. Jos turi būti gaunamos ne mažiau kaip 12 mėn. ir pervedamos į banko sąskaitą bei turi būti deklaruotos. Tarkime kreipsitės į banką dėl paskolos 2019 m. vasario mėn., tai turėsite pateikti 2018 m. 01 -12 mėn. laikotarpio banko išrašą ir 2018 m. pajamų deklaraciją. Joje turi atspindėti pajamos deklaruotos 02 pajamų rūšies kodu. Būtina sąlyga, kad lėšų pervedimo į banko sąskaitą paskirtyje būtų nurodyta, kad pervedamas darbo užmokestis. MB mažiausiai turi vykdyti veiklą 2 metus. Būtina sąlyga – pelningai. Bankui reikės pateikti MB 2 paskutinių pilnų veiklos metų finansinius dokumentus (balansą, P/N ataskaitą), kad bankas galėtų įvertinti MB veiklą.

Buvo naudinga
Povilas

Sveiki. Esam penkių asmenų šeima. Trys mažamečiai bei aš su žmona. Ketiname rašyti prašymą dėl subsidijos gavimo pirmajam būstui. Esam jaunesni nei 35 metų amžiaus. Nekilnojamojo turto neturime. Pajamos apie 2500 € mėn. Tačiau aš esu dirbantis lietuviškoje įmonėje vairuotoju ir didžiają dalį atlyginimo gaunu dienpinigiais. Norėjau pasiteirauti ar bankas išduodamas kreditą būstui skaičiuoja visas lėšas, ar tik matomas sodroje. Taip pat, norėjau pasiteirauti dėl būsto kvadrato nustatytos 505 € ribos. Kaip ji skaičiuojama? Ar skaičiuojamas bendras būsto plotas ar tik naudingas plotas? Dėkoju

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Bankas, išduodamas kreditą būstui skaičiuoja TVARIAS pajamas ( kurios matosi per Sodra ). Dienpinigiai nėra laikomi tvariomis pajamomis ir bankai skaičiuoja nuo 50-70 proc.) . Tačiau visada galite kreiptis į kredito unijas, kurios į paskolos išdavimą žvelgia šiek tiek lanksčiau. Dėl klausimo apie būsto kvadrato nustatytos 505€ ribos jums tiksliau atsakys savivaldybėje. Mūsų žiniomis yra skaičiuojamas bendras būsto plotas.

+2Buvo naudinga
Gedimina

Laba diena, Norime pirkti namą, kurio kaina yra apie 14000€. Pusę sumos esame susitaupę, pusę tektų skolintis. Ar galima tikėtis, kad gausim paskolą ir kokią ją imti? Vartojimo paskolą ar paskolą būstui? Laukiamės kūdikio, tačiau esam nesusituokę. Šiuo metu dirbantis tik vyras, "ant popieriaus" 550€ atlyginimas dienpinigiai (dirba lietuvių firmoje, kuri siunčia į komandiruotes).

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gedimina, dėkui už klausimą. Nuvykite į bankus ir pasiteiraukite apie galimybes gauti tiek būsto, tiek vartojimo paskolas. Pateikę asmeninius duomenis ir perkamą būstą, gausite pasiūlymus. Išsirinkite geriausią paskolos tipą. Jeigu bankas suteiktų paskolą būstui - būtų geresnės palūkanos. Taip pat galite pasiteirauti kredito unijose dėl būsto paskolos. Jeigu nepavyks su būsto paskola, tuomet rinkitės vartojimo.

+4Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Esu našlaitis nuo nepilnametystės be abiejų tėvų. Dabar man 29 metai, ar galėčiau gauti valstybės remiamą 20 proc. paramą būsto isigijimo, jeigu šiuo metu dirbu Lietuvoje, bet vykstu į komandiruotes Vokietijoje, o atlyginimą mano sudaro 3.25 eur į val. Lietuvoje ir kita dalis sudaro dienpinigiai+maistpinigiai, kai bunu Vokietijoje. Tai pvz. būtų Lietuvoje gaunu 520eur bruto atlyginimo + maist ir dienpinigiai tai mano mėnesinės pajamos į rankas svyruoja nuo 1200 iki 1600 eur. Tai klausimas būtų ar galiu vis del to pretenduoti į šią paramą? Esu vienas be šeimos. Ar mano pajamos jau viršyja?Atsiprašau už stipriai išplėstą klausimą! Ir ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Dėl pačios našlaičio sąlygos - taip, yra galimybė gauti 20% paramą. Tačiau pagal pajamų dydį, jos yra per didelės, nes negali viršyti 10 560 EUR per metus, o Jūsų viršija - dėl šios sąlygos parama Jums nepriklauso. Plačiau apie paramą paskaitykite čia.

+3Buvo naudinga
Monika

Laba diena, norėjau paklausti dėl dienpinigių. Vyras vairuotojas gauna visą algą į kortelę. Bet pavedimo skiltyje parašyta "su darbo sąlygom susijęs užmokestis". Algalapių nieks duoti nenori. Ar bankai skaičiuoja šiuo atveju tik algalapius, ar, tai kas pervedama į sąskaita?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Dienpinigiai, jeigu jie yra pastoviai mokami, tuomet įsiskaičiuoja į pajamas, tik mažesniu koeficientu. Skaičiuosis tai, kas persiveda į sąskaitą, taip pat žiūrės ir bendrą situaciją ir vertins individualiai Jūsų šeimos portretą.

+3Buvo naudinga
Donis

As dirbu Lietuvos įmonėje užsienyje, skaitosi kaip komandiruotė. Moka 485 Eur atlyginimą ir 60 eur dienpinigius už kiekvieną dieną. Ar bankas skaičiuoja visą sumą kaip pajamas, ar tik tą minimumą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Doni, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo laikotarpio kiek laiko mokami komandiruotpinigiai. Jeigu tai yra pastovu ir nuolatinis uždarbis, tuomet įskaičiuos, bet priklausomai nuo banko, gali įskaičiuoti mažesnę dalį. Labai individualu.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų