Tolimųjų reisų vairuotojai

Tolimųjų reisų vairuotojai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „tolimųjų reisų vairuotojai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jūratė

Laba diena, jei žmogus nori imti būsto paskolą 25000€ turi 20% pradini įnašą, dirba tolimųjų reisų vairuotoju, alga 600€ į rankas poto viskas komandiruotpinigiai ,gaunasi su jais 3200€ ar gali gauti paskolą? Ar įsiskaičiuos dienpinigiai į pajamas? Bei kurie bankai labiau norintys atsižvelgti į ne tik iš Sodros gaunamus duomenis?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Tomas

Sveiki, įmonėje (UAB) esu įvardintas kaip direktorius, bet esu ir tolimųjų reisų vairuotojas tuo pačiu. Įmonė turi tik vieną autovežį. Vienintelis įmonės akcininkas yra kitas asmuo. Konsultuojantis vadybininkas (dėl būsto paskolos) sakė, kad reikia pasižiūrėti darbo sutartį ir įvertinti kaip yra suderinamos dvi pareigybės. Kokios įtakos gali turėti tokia darbo sutartis ir įvardintos pareigos? Galbūt patarsite kaip tūrėtų būti pakoreguota darbo sutartis, kad nekiltų problemų su banku?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, bet kokiu atveju vertins individualiai pateikus visus dokumentus. Kaip vertins gali pasakyti tik bankai. Kreipkitės į skirtingus bankus dėl vertinimo. Įtakos turi viskas, kas susiję su patikimumo trūkumu ir įvairių machinacijų, apėjimų buvimu.

+3Buvo naudinga
Aldas

Laba diena, Norėčiau pasiteirauti. Šiuo metu esu dirbantis komandiruočių principu užsienio valstybėje, bet per lietuvišką įmonę. Gaunamas atlyginimas yra į mėnesį apie 2000 eurų, pervedama į lietuvišką sąskaitą (į rankas pagal sutartį 700 eurų). Grįžimai į Lietuvą kas 6 savaites ir atostogaujama 2 savaites Lietuvoje. Klausimas būtų ar tai skaitoma kaip pertraukiamas darbas ir darbo stažas skaičiuojamas tik tada kai būnu išvykęs į komandiruotes? Ar visgi nuo įdarbinimo dienos? Grįžęs į Lietuvą visada pasiimu neapmokamas atostogas. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aldai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos yra gaunamos stabiliai, kas mėnesį, tuomet yra galimybė, kad komandiruotpinigiai bus įvertinti. Kaip bus vertinama Jūsų situacija negaliu pasakyti, bankai turi savo skirtingas metodikas ir vertina asmenis individualiai ir suteikia kiekvienam rizikingumo laipsnius. Todėl reikia kalbėtis su skirtingais bankais. Šiaip, tolimųjų reisų vairuotojai gauna paskolas, bet kiekvieno situacija gali būti individuali.

+3Buvo naudinga
Aleksandr

Laba diena dirbu tolimųjų reisų vairuotoju, klausimas mano toks: į rankas uždirbu 700eur visi kiti pinigai komandirotpinigai (kelionpinigai). Imant paskolą būstui ar automobiliui ar bankas vertins tai teigiamai kad gaunu ne tik alga 700, ar skaičiuos tik 700eur pajamas, nes mėn pajamos viską supliusaves išeina 1500-2000. Didelis ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aleksandr, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko vertinimo. Vieni bankai vertina, kiti ne, priklauso nuo Jūsų pajamų stabilumo ir kitų faktorių. Reikia kreiptis į bankus, tik bankai pasakys tiksliai kokiomis sąlygomis ir ar gali finansuoti būstui ar automobiliui.

+3Buvo naudinga
Tomas

Laba diena, turiu klausimą kuris aktualus daugumai tolimųjų reisų vairuotojų. Mano alga į rankas yra 320 eurų, o visa kita algos dalis komandiruotpinigiai dienpinigiai yra neapmokestinami. Komandiruotpinigiai sudaro apie 700 eurų, ar kuris nors bankas galėtų suteikti paskolą?

Atsakyti
Vadybininkė
SEB bankas

Išduodami būsto kreditus tolimųjų reisų vairuotojams, vertiname ne trumpesnio kaip 6 mėnesių laikotarpio jų darbo pajamas. Į pajamas įskaičiuojame ir 50 proc. išmokėtų komandiruotpinigių, butpinigių, maistpinigių, automobilio nuomos ar panašaus pobūdžio pajamų sumas. Šiuo atveju būtina pateikti dokumentus, liudijančius komandiruotpinigių, butpinigių, maistpinigių, automobilio nuomos ar panašaus pobūdžio pajamų išmokėjimą per ne trumpesnį kaip 6 mėn. laikotarpį.

+7Buvo naudinga
Vadybininkė
Šiaulių bankas

Komandiruotpinigiai kreipiantis dėl būsto kredito yra įskaičiuojami kaip gaunamos pajamos. Papildomai iš darbovietės reikalinga pateikti pažymą apie šias gaunamas pajamas.

+3Buvo naudinga
Klientų konsultantė
Swedbank bankas

Taip, šios pajamos yra skaičiuojamos kai faktinis pajamų vidurkis už 12 mėn.

+3Buvo naudinga
Asmeninė vadybininkė
Nordea bankas

Dienpinigiai ir komandiruotpinigiai laikomi pajamomis, jei pervedami į banko sąskaitą, tokie susidaro dėl darbo pobūdžio (tolimųjų reisų vairuotojai įskaitomi) ir gaunami ne trumpiau kaip 12 mėn.

+7Buvo naudinga
Asmeninė bankininkė
DNB bankas

Bankas vertina komandiruotpinigius (jie turi būti gaunami bent 6 mėn.). Reikės banko sąskaitos išrašo arba pažymos iš darbovietės.

+15Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų